Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że tak wiele kobiet działa na mężczyzn jak magnes, to mamy dla Ciebie odpowiedź - Pherostrong 15ml, czyli feromony dla kobiet. Co one dają Ci w praktyce? Odkryją w Tobie całkiem nowe pokłady kobiecości.

Magia feromonów
Feromony dla kobiet to lotne związki chemiczne, które wydziela kobiece ciało, odpowiadające za wiele czynników. Niektóre z nich są tzw. atraktantami wobec mężczyzn, mają przyciągać i pobudzać. Są to swego rodzaju seksualne wabiki, które dają znać innym, że jesteś kobietą wolną, pewną swoich walorów, odważną, niezależną i zdecydowaną.W Pherostrong znajdziesz najważniejsze feromony dla kobiet, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła. W składzie znajdziesz przede wszystkim: Estratetraenol - jest to feromon, który odpowiada za pobudzenie psychofizjologiczne, oraz tzw. Kopuliny - feromony zazwyczaj wydzielane w zwiększonej ilości, podczas dni płodnych kobiety.

Oczaruj wszystkich wokół
Pherostrong feromony dla kobiet to przede wszystkim wysoka jakość produktu, która idzie w parze z uczciwą ceną. Kupując ten produkt będziesz miała do czynienia z kompleksowym działaniem, którego efekty poczujesz i zobaczysz już po pierwszym zastosowaniu. Jeśli pragniesz przestać być szarą myszką i zabłysnąć w gronie swoich znajomych - nie czekaj i wypróbuj tę (niespotykaną nigdzie indziej) kompozycję feromonów, zawartych w Pherostrong. Pherostorng perfumy z feromonami sprawią, że Twoje życie seksualne nabierze prawdziwych rumieńców. Twoja druga połówka będzie Ci na pewno wdzięczna, że w taki subtelny sposób podgrzałaś atmosferę.
 
Jednak poza wspaniałym działaniem w sferze seksualności, Pherostrong feromony dla kobiet świetnie sprawdza się również podczas zwykłych dni, pełnych rutyny i pracy. Olśnij swojego szefa i współpracowników nową dozą pewności siebie, co na pewno da efekty w wydajności Twojej pracy. Czaruj wszystkich, którzy znajdą się w Twoim towarzystwie, zawieraj nowe, ciekawe znajomości, emanuj kobiecością i urokiem - po prostu ciesz się życiem z Pherostrong!

 

Feromony zawarte w formule:

  • Estratetraenol (estra-1,3,5(10),16-tetraen-3-ol) – jest związkiem bezwonnym nawet w bardzo dużych stężeniach, odpowiedzialny za pobudzenie psychofizjologiczne.
  • Kopuliny – grupa krótkołańcuchowych lotnych, kwasów tłuszczowych (od C2-C5). Wytwarzane przez kobiety, w zwiększonej ilości podczas dni płodnych. Służą jako wabik seksualny.

  

Jak używać feromonów? 

W związku z tym, że feromony są połączone z perfumem, powinno się stosować je dokładnie tak, jak każdy inny perfum - należy spryskać nimi górną część tułowia lub ubranie i cieszyć się efektem. 

 

Nuty zapachowe:

Nuta głowy: dzwonek, cytryna, jabłko
Nuta serca: róża, jaśmin, bambus
Nuta bazy: piżmo, ambra, cedr

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Estratetraenol, Kopuliny

  • Pojemność (w ml): 

    15