Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

Lovely Lovers TightUP Gel INNOVATIVE FORMULA - wysokiej jakości, innowacyjny suplement dla kobiet, które chcą na nowo odkryć ogromną przyjemność!


Unikalny żel TightUP jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą spotęgować swoje doznania, osiągając ,,efekt dziewicy". Preparat ten, ułatwi Ci osiąganie orgazmu i zagwarantowanie swojemu partnerowi rozkoszy, jakiej nie odczuwał już dawno.

TightUP to wydajny żel, dzięki któremu możesz uelastycznić ścianki pochwy, obkurczyć mięśnie i poprawić swoje życie seksualne. Suplement ten przeznaczony jest przede wszystkim dla kobiet, które:

- szukają mocniejszych wrażeń i lepszej stymulacji
- mają trudności z osiąganiem orgazmu i chcą zapewnić sobie łatwiejsze szczytowanie
- ze względu na wiek lub przebytą ciążę, nie odczuwają tej samej przyjemności co wcześniej


Ogromne znaczenie ma również przyjemność mężczyzn, którzy uwielbiają uczucie ciasnoty i dziewiczości.
 

Zalety korzystania z TightUp Gel:

- uzyskanie "efektu dziewicy" poprzez obkurczenie ścianek pochwy
- sprawienie, by ścianki pochwy były bardziej elastyczne
- bardziej intensywne odczuwanie przyjemności
- silniejszy, często wielokrotny orgazm
- lepsze ukrwienie stref intymnych
- pozytywny wpływ na naturalne nawilżenie
- działanie rozgrzewające
- po prostu lepsze życie seksualne

 

 

TightUP Gel od Lovely Lovers został odznaczony certyfikatem NR 1 SPRZEDAŻY w kategorii ŻELE ZACIEŚNIAJĄCE I UELASTYCZNIAJĄCE POCHWĘ. Wpływ na to miała wysoka sprzedaż oraz bardzo pozytywne opinie konsumentów. Niewątpliwie jest to bestseller na rynku preparatów intymnych.

TightUP Gel, tak jak inne produkty z luksusowej serii Lovely Lovers, cechuje bardzo wysoka jakość. Preparaty ten jest przetestowany dermatologicznie i przebadany, co daje gwarancję ogromnego komfortu i bezpieczeństwa kobiet, które go stosują. Unikalny skład jest wynikiem wieloletnich poszukiwań idealnej kompozycji, dzięki której uzyskano dużą skuteczność. Produkty z tej serii są zgłoszone do Krajowego Systemu Informowania o Kosmetykach i powstają zgodnie ze standardami GMP.


Obecne w TightUP Gel składniki aktywne, korzystnie wpływają zarówno na mniejsze, jak i większe wargi sromowe.

- hamamelis virginiana - przyspiesza proces regeneracji skóry, odmładza ją, ma też działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne
- arginina - zwiększa doznania i sprawia, że orgazm jest łatwiej osiągalny, pobudza także mikrokrążenie
- aescelus hippocastanum extract (wyciąg z kasztanowca) - działanie przeciwzapalne, antybakteryjne, odżywcze
  

Ten suplement dla kobiet został wyprodukowany na bazie wody, dzięki czemu nie powoduje podrażnień. Może być stosowany jako lubrykant i nie ma przeciwwskazań, aby korzystać z niego wraz z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi.

       

SPOSÓB UŻYCIA:
- przekręcić dozownik do pozycji OPEN
- nanieść żel na miejsce intymne


Przed pierwszym użyciem sugeruje się ulokować małą ilość żelu na skórze przedramienia, w celu upewnienia się, że produkt nie uczula danej osoby.


* Suplementy działają zależnie od predyspozycji człowieka i stanu jego organizmu - nie możemy w związku z tym zagwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. Kolor produktu może różnić się nieco w porównaniu z tym na fotografiach, jednak nie wpływa to na działanie preparatu. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Napisz opinię
2015-03-31 10:40:52 - martyna

Ten żel uratował moje życie seksualne, które po porodzie w zasadzie nie istniało

2017-02-24 08:59:49 - Wera

Żel pomaga kobiecie zapewnić sobie większe doznania, ale pozytywnie działa również na odczucia partnera.