Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Na feromony zapachowe PheroStrong Exclusive for Women składają się następujące nuty:

Nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka

Nuta serca: kwiat pomarańczy, jaśmin, irys

Nuta bazy: pralina, wanilia, fasolka tonka, paczula

 

Jak działają feromony?

 

Feromony są lotnymi cząsteczkami chemicznymi, nieposiadającymi zapachu, a jednak doskonale wyczuwalnymi dla osobników tego samego gatunku. To dzięki nim czujemy pomiędzy sobą "chemię", to właśnie one odpowiadają za naszą atrakcyjność i pożądanie płci przeciwnej. Wreszcie - to feromony są "tym czymś", czego nie potrafimy zdefiniować, a co pociąga nas w konkretnej osobie. Warto nieco wspomóc swój naturalny urok i seksapil, skrapiając swoją szyję ekskluzywnymi perfumami z dodatkiem feromonów dla kobiet.


 

Feromony dla kobiet

PheroStrong Exclussive dla kobiet 50ml to prawdziwa esencja kobiecości, seksapilu i erotycznego magnetyzmu zawarta w niewielkiej objętości. To wyjątkowej jakości perfumy o mocnym, zniewalającym zapachu, zamknięte w ekskluzywnej złotej buteleczce, podkreślającej unikalny i kobiecy charakter tego produktu.

 

Najważniejszą cechą perfum PheroStrong jest jednak zawartość damskich feromonów, które oddziałują silnie zarówno na płeć przeciwną, jak i na osoby tej samej płci. Pozwala to odnosić dwojakie sukcesy - zarówno na polu miłosnym, jak i zawodowym, czy towarzyskim. PheroStrong Exclussive dla kobiet 50ml to mocny kwiatowo-owocowy zapach z nutą czarnej porzeczki, gruszki, kwiatu pomarańczy, jaśminu, irysa i wielu innych ciepłych, kuszących składników dających zapach uwielbiany przez kobiety i mężczyzn.

 

Skrapianie się perfumami z feromonami to dyskretny sposób na to, aby przyciągać ludzkie spojrzenia i kusić w sposób ulotny i niewykrywalny ludzkim okiem... a nawet węchem.

 

Jak działają damskie feromony?

Feromony zawarte w perfumach PheroStron Exclussive to niewyczuwalne cząsteczki, które pomieszane z pięknymi, damskimi perfumami otaczają kobietę dyskretną wonią seksapilu, pożądania i atrakcyjności. Otwierają nie tylko na nowe łóżkowe doznania, ale także sprawiają, że używająca feromonów kobieta wydaje się być bardziej pewna siebie, atrakcyjna dla towarzystwa. Używanie perfum z feromonami sprawia, że staje się ona obiektem pożądania dla znajdujących się w pobliżu mężczyzn - i nie potrzebuje do tego wyzywających dekoltów i mini spódniczek.

 

Jak stosować feromony?

Feromony należy stosować dokładnie tak samo jak zwyczajne perfumy - niewielką ilość rozpylić na nadgarstkach, szyi oraz zgięciach łokciowych. 

 

Feromony zawarte w formule:

  • Estratetraenol (estra-1,3,5(10),16-tetraen-3-ol) – jest związkiem bezwonnym nawet w bardzo dużych stężeniach, odpowiedzialny za pobudzenie psychofizjologiczne.
  • Kopuliny – grupa krótkołańcuchowych lotnych, kwasów tłuszczowych (od C2-C5). Wytwarzane przez kobiety, w zwiększonej ilości podczas dni płodnych. Służą jako wabik seksualny.

 

Jesli zastanawiasz się gdzie kupić feromony, to nasz sklep jest doskonałym wyborem. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi dystrybutorami, dlatego cena u nas jest zawsze atrakcyjna.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Estratetraenol, Kopuliny

  • Pojemność (w ml): 

    50