Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Zapach odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu - ostrzega o niebezpieczeństwie, maskuje brzydkie wonie, podkreśla urodę, a nawet... pobudza pod względem seksualnym! Tej ostatniej roli winne są feromony - dyskretne, bezwonne cząsteczki unoszące się w powietrzu i oddziałujące na sferę psychiczno-seksualną. Feromony dla kobiet Love&Desire w specjalnej edycji premium to unikalna mieszanka aż 4 feromonów wraz z perfumami, które gwarantują niezapomniane wrażenia zmysłowe!

Czym jest Love&Desire?

Love&Desire dla kobiet to perfumy z dodatkiem czterech ważnych feromonów. To feromony bardzo silnie działające, szczególnie na płeć męską. Wszystkie one są skąpane w bogatej, kwiatowo-owocowej nucie zapachu, która z pewnością przyciągnie uwagę zarówno używającej perfum kobiety, jak i otoczenia. Perfumy Love&Desire Premium to zapach doskonały zarówno na co dzień, jak i na wielkie wieczorne wyjścia. Ze względu na zawartość feromonów jest szczególnie polecany jako ,,wisienka na torcie'' do wieczornej kreacji. Seksowna kobieta, spowita w zapach Love&Desire to fantastyczny duet, dzięki któremu na pewno uda się wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej, a także stać się duszą towarzystwa! W skład nuty zapachowej Love and Desire Premium wchodzą zapachy: gruszki, imbiru, czarnej porzeczki, klementynki, a także nasion hibiskusa - to prawdziwie słodka, namiętna i ciepła mieszanka, która przypadnie do gustu szczególnie paniom lubiącym ciepłe, słodkie zapachy perfum. Stosując feromony zapachowe nie ma potrzeby używania żadnych dodatkowych perfum czy zapachowych dezodorantów!

Korzyści ze stosowania feromonów

Celem używania na co dzień feromonów, zawieszonych w pięknym, kobiecym zapachu, jest uzyskanie "tego czegoś", za czym szaleją mężczyźni. Feromony wpływają na podświadomość osób w najbliższym otoczeniu. Sprawiają, że osoby używające ich stają się bardziej atrakcyjne w ich oczach. Nawet pomimo braku fizycznej atrakcyjności zdają się emanować pewnością siebie, charyzmą i seksualnością, co jest cechą przypisywaną "duszom towarzystwa". Feromony zapachowe udowadniają, że ani wygląd, ani ubranie nie mają większego znaczenia dla płci przeciwnej, aby wzbudzać pożądanie. Ono rodzi się w mózgu właśnie poprzez biochemiczne procesy, powstałe na skutek oddziaływania feromonów na zmysł węchu, a następnie - na układ nerwowy.

Feromony dla kobiet Love&Desire Premium nie są jednak typowym "wabikiem" na mężczyzn. Bardzo mocno oddziałują na sferę seksualną mężczyzny sprawiając, że kobieta staje się w jego oczach seksowna i pożądana. Jednak to nie wszystko - otoczona zapachem tych perfum kobieta jest atrakcyjna również w oczach innych kobiet. Stają się jej bardziej przychylne, chętniej jej słuchają, życzliwiej na nią patrzą. To z kolei powoduje, że kobieta zyskuje pewność siebie i "to coś", co czyni ją szalenie fascynującą w oczach obu płci! Używając tego seksownego zapachu z feromonami pozwalasz sobie pomóc w tej kwestii w sposób całkowicie dyskretny, a jednocześnie niebywale skuteczny!

 

Pojemność: 100 ml
Stężenie: 0.44 mg/ml

Feromony zawarte w formule:

  • Androstenon - dzięki tej substancji stworzysz wokół siebie aurę dominacji i od razu znajdziesz się w centrum uwagi. Ludzie w Twoim otoczeniu staną się bardziej ulegli i przychylni Twoim argumentom.
  • Kopuliny – wpływają głównie na mężczyzn w pobliżu, podnosząc u nich napięcie seksualne i zwiększając Twoją atrakcyjność.
  • Androsteron – feromon podkreślający Twoją siłę, wzbudzający umiarkowany respekt u mężczyzn, a u kobiet poczucie bezpieczeństwa.
  • Estratetraenol – wpłynie na Ciebie ożywczo i pozwoli uwypuklić Twoją kobiecość. Mężczyźni w pobliżu uznają Cię za bardziej atrakcyjną i kipiącą seksualnością.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...