Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

LOVELY LOVERS LibidoUP Spray - niezwykły spray, który wyjątkowo skutecznie zwiększa kobiece libido!Podstawowym działaniem tego najwyższej jakości płynu intymnego jest poprawa ukrwienia tkanek stref intymnych. Dzięki temu kobieta intensywniej odczuwa bodźce seksualne, przeżywając silniejsze i niezapomniane orgazmy, które dodatkowo osiąga łatwiej niż dotychczas.


 

Jakie korzyści wynikają ze stosowania tego suplementu dla kobiet?

- błyskawiczny wzrost libido
- lepsze ukrwienie stref intymnych
- bardziej intensywne i łatwiej osiągalne orgazmy
- bodźce seksualne odczuwalne są szybciej i mocniej
- optymalne nawilżenie
- LibidoUP wzmaga również naturalne nawilżenie
- subtelne rozgrzanie miejsc intymnych
- ładny zapach


Spray ten został wyprodukowany z myślą przede wszystkim o kobietach, które poszukują mocniejszych wrażeń i silniejszej stymulacji oraz o Paniach mających problemy z osiąganiem orgazmu.O jakości i skuteczności tego preparatu decydują głównie dwa składniki aktywne:
- L-arginina, która pozwala zwielokrotnić doznania, zwiększyć satysfakcję seksualną, łatwiej osiągać orgazmy
- żeń-szeń, dzięki któremu szybciej zachodzi proces regeneracji, dodatkowo zapewnia zastrzyk energii i niweluje odczucie zmęczenia; działanie wzmacniające


 

SPOSÓB UŻYCIA:
- wstrząsnąć przed użyciem
- psiknąć 2-3 razy na miejsce intymne
- poczekać do całkowitego wchłonięcia

LibidoUP to suplement dla kobiet wyprodukowany na bazie wody, w związku z czym może być stosowany wraz z prezerwatywą i akcesoriami erotycznymi. Nie pozostawia plam.* Suplementy z definicji zakładają działanie zróżnicowane w zależności od cech i predyspozycji danego organizmu. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować osiągnięcia konkretnych i powtarzalnych efektów.

** Produkt może różnić się kolorem od tego zaprezentowanego na ilustracjach. Nie ma to jednak wpływu na jego efektywność. Nie świadczy to również o jakimkolwiek zubożeniu składu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...