Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

LOVELY LOVERS LibidoUP Spray - niezwykły spray, który wyjątkowo skutecznie zwiększa kobiece libido!


Zastanawiasz się jak zwiększyć libido? Rozgląsz się za skutecznym środkiem na potencję? Nie możesz sobie poradzić z brakiem ochoty na seks, a Twój popęd seksualny wygasa? LibidoUP Spray jest rozwiązaniem Twoich problemów! Kup go już dziś w sklepie Świat Doznań. Podstawowym działaniem, tego najwyższej jakości płynu intymnego, jest poprawa ukrwienia tkanek stref intymnych. Dzięki temu, kobieta intensywniej odczuwa bodźce seksualne, przeżywając silniejsze i niezapomniane orgazmy, które dodatkowo osiąga łatwiej niż dotychczas. 


Jakie korzyści wynikają ze stosowania tego suplementu dla kobiet?

- błyskawiczny wzrost libido
- lepsze ukrwienie stref intymnych
- bardziej intensywne i łatwiej osiągalne orgazmy
- bodźce seksualne odczuwalne są szybciej i mocniej
- LibidoUP wzmaga naturalne nawilżenie
- subtelne rozgrzanie miejsc intymnych
- ładny zapach


Spray ten został wyprodukowany z myślą przede wszystkim o kobietach, które poszukują mocniejszych wrażeń i silniejszej stymulacji oraz mających problemy z osiąganiem orgazmu. Jago cena jest przy tym niewielka w porównaniu z korzyściami jego stosowania.


 

O jakości i skuteczności tego preparatu decydują głównie dwa składniki aktywne:
-L-arginina, która pozwala zwielokrotnić doznania, zwiększyć satysfakcję seksualną, łatwiej osiągać orgazmy
-żeń-szeń, dzięki któremu szybciej zachodzi proces regeneracji, dodatkowo zapewnia zastrzyk energii i niweluje odczucie zmęczenia; działa wzmacniająco


 

SPOSÓB UŻYCIA:
- wstrząsnąć przed użyciem
- psiknąć 2-3 razy na miejsce intymne
- poczekać do całkowitego wchłonięcia

 

Stosując preparat regularnie, możesz uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. 

 

LibidoUP to suplement dla kobiet, wyprodukowany na bazie wody, w związku z czym może być stosowany wraz z prezerwatywą i akcesoriami erotycznymi. Nie pozostawia plam.


* Suplementy z definicji zakładają działanie zróżnicowane w zależności od cech i predyspozycji danego organizmu. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować osiągnięcia konkretnych i powtarzalnych efektów. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Przed użyciem nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.