Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: RUF France

Szukasz sposobu na to, by wywrzeć wrażenie na kobietach? Sięgnij po perfumy z feromonami dla mężczyzn i spraw, by płeć piękna wręcz lgnęła do Ciebie już przy pierwszym spotkaniu.

 

Zapach perfumów z feromonami Smak to doskonała mieszanka kilku nut zapachowych, które zawrócą w głowie i emocjach kobietom, wśród których będziesz przebywał. Doskonale przemyślana kompozycja tych perfum zawiera w sobie świeżą i orzeźwiającą nutę jabłkowego sadu, woń wiosennych kwiatów oraz pociągający aromat drzew liściastych. Ta ciekawa mieszanka zapachów została dodatkowo wzmocniona dawką feromonów, które niezauważalnie oddziałują na kobiece zmysły, pobudzając je i wyostrzając. Wystarczy kilka kropel perfum z feromonami Smak raz dziennie, by wywołać niemałą rewolucję wśród kobiet. Zapach oraz feromony będą powoli i przez długi czas roztaczać wokół Ciebie niezwykłą atmosferę, dzięki której wywołasz nie tylko niezapomniane pierwsze wrażenie, ale sprawisz też, że zainteresowanie płci piękniej skupi się tylko wokół Ciebie.

 

Jak działają feromony?

 

To sposób nie tylko na to, by rozbudzić kobiety seksualnie, ale i na to, by sprawić, że będą Tobie bardziej przychylne. Taka sytuacja przynosi profit zarówno w sytuacjach stricte towarzyskich, jak i biznesowych.
Dzięki perfumom z feromonami wzbudzisz i wzmocnisz zainteresowanie i będziesz się jawił jako osoba pewna siebie, warta uwagi i niesamowicie atrakcyjna. Kilka kropel zapachu Smak to przepis na sukces. Jeśli więc Twoim celem jest wyróżnienie się wśród innych mężczyzn i zbudowanie obrazu samca alfa, te perfumy zapewnią Ci zwycięstwo. Gdy zastosujesz je choć raz, zauważysz diametralną zmianę. Twoja obecność będzie elektryzować płeć piękną i wzbudzać pożądanie.

 

Chcesz być w centrum zainteresowania jako mężczyzna pełen energii, siły i uroku? Perfumy Smak będą Twoim sprzymierzeńcem. Rozpalisz zmysły i emocje otaczających Cię kobiet do czerwoności i staniesz się obiektem pożądania. Zadaj sobie przy tym pytanie jaka musiałaby być cena wspomnianych sukcesów i czy feromony zapachowe Smak, nie są tańsze. Kup już teraz, a nasz sklep zadba o to, byś już jutro miał je u siebie.

 

Nuty zapachowe:

  • nuta głowy: świeżość jabłkowego sadu
  • nuta serca: wiosenne kwiaty
  • nuta bazy: bursztyn, drzewa liściaste

 

 Sposób użycia feromonów:

 

Po prostu zaaplikuj niewielką ilość feromonów na najbardziej ukrwione miejsca na ciele, takie jak np. okolice szyi, ramion, nadgarstków. Możesz też nanieść feromony na ubranie.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    50