Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: RUF France

Szukasz sposobu na to, by wywrzeć wrażenie na kobietach? Sięgnij po perfumy z feromonami dla mężczyzn i spraw, by płeć piękna wręcz lgnęła do Ciebie już przy pierwszym spotkaniu.

Zapach Smak to doskonała mieszanka kilku nut zapachowych, które zawrócą w głowie i emocjach kobietom, wśród których będziesz przebywał. Doskonale przemyślana kompozycja tych perfum zawiera w sobie świeżą i orzeźwiającą nutę jabłkowego sadu, woń wiosennych kwiatów oraz pociągający aromat drzew liściastych. Ta ciekawa mieszanka zapachów została dodatkowo wzmocniona dawką feromonów, które niezauważalnie oddziałują na kobiece zmysły, pobudzając je i wyostrzając. Wystarczy kilka kropel perfum Smak raz dziennie, by wywołać niemałą rewolucję wśród kobiet.
Zapach oraz feromony będą powoli i przez długi czas roztaczać wokół Ciebie niezwykłą atmosferę, dzięki której wywołasz nie tylko niezapomniane pierwsze wrażenie, ale sprawisz też, że zainteresowanie płci piękniej skupi się tylko wokół Ciebie.

To sposób nie tylko na to, by rozbudzić kobiety seksualnie, ale i na to, by sprawić, że będą Tobie bardziej przychylne. Taka sytuacja przynosi profit zarówno w sytuacjach stricte towarzyskich, jak i biznesowych.
Dzięki perfumom z feromonami wzbudzisz i wzmocnisz zainteresowanie i będziesz się jawił jako osoba pewna siebie, warta uwagi i niesamowicie atrakcyjna. Kilka kropel zapachu Smak to przepis na sukces. Jeśli więc Twoim celem jest wyróżnienie się wśród innych mężczyzn i zbudowanie obrazu samca alfa, te perfumy zapewnią Ci zwycięstwo.
Gdy zastosujesz je choć raz, zauważysz diametralną zmianę. Twoja obecność będzie elektryzować płeć piękną i wzbudzać pożądanie.

Chcesz być w centrum zainteresowania jako mężczyzna pełen energii, siły i uroku? Perfumy Smak będą Twoim sprzymierzeńcem. Rozpalisz zmysły i emocje otaczających Cię kobiet do czerwoności i staniesz się obiektem pożądania.

Nuty zapachowe:

  • nuta głowy: świeżość jabłkowego sadu
  • nuta serca: wiosenne kwiaty
  • nuta bazy: bursztyn, drzewa liściaste
  • *Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.