Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: LOVELY LOVERS

Doskonały zapach i ciekawe działanie - poznaj LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Woman i kup sobie prezent!

 

LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Woman to wysokiej jakości perfumy damskie z feromonami, które przyciągają świeżym, zmysłowym zapachem nawiązującym do kwiatów i cytrusów. Preparat został umieszczony w estetycznie wykonanej buteleczce, dlatego dobrze się sprawdzi również w ramach prezentu dla bliskiej osoby. Produkty marki zbierają świetne opinie na całym świecie, a sama firma została nagrodzona Laurem Konsumenta. LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Woman stworzono w taki sposób, by pachnidło dopełniało zapach skóry kobiety, dlatego w przypadku każdej użytkowniczki aromat jest odrobinę inny, jednak zawsze przyciągający. Produkt wyróżnia atrakcyjna cena. 

 

Feromony zapachowe dla kobiet mogą poprawić Twoją pewność siebie, przyciągnąć płeć przeciwną i sprawić, że mężczyźni będą bardziej chętni do nawiązywania kontaktu. Za skutecznością LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Woman stoi innowacyjna formuła I-L-Molecules (Intense Love Molecules), która została opracowana na podstawie badań nad 300 atraktantami zapachowymi w zróżnicowanych proporcjach. Sam producent określa LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Woman jako zapach kobiety alfa.

 

Nuty zapachowe LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Woman

Nuta serca: jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia

Nuta bazy: paczula i miód

Nuta głowy: cytryna, shisha, cytryna

 

Buteleczka zawiera 50 ml LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Woman. 

 

Jak aplikować perfumy z feromonami LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Woman?

Feromony zapachowe dla kobiet używa się tak samo jak zwyczajnych perfum. Z tego powodu spryskaj strategiczne miejsca, takie jak szyja, dekolt, nadgarstki czy skóra za uszami.

 

Co to są feromony?

Feromony są substancjami lotnymi, które przyciągają płeć przeciwną w obrębie tego samego gatunku. Na skutek ewolucji zatraciły swoją pierwotną skuteczność w przypadku ludzi, jednak naukowcy opracowali w laboratoriach syntetyczne, bardziej efektywne odpowiedniki. 

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.