Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

Jeszcze mocniej przyciągaj płeć przeciwną z pomocą Lovely Lovers Bemine Enigma Woman - kup sobie wyjątkowy prezent!

 

Lovely Lovers Bemine Enigma Woman to silne feromony damskie umieszczone we flakoniku perfum. Innowacyjna formuła preparatu razem z pięknym zapachem mogą sprawić, że mężczyźni będą bardziej zwracać na Ciebie uwagę i chcieć bliższego kontaktu. Produkt wyróżnia aromat lekkich kwiatów oraz owoców, a także drewna i zieleni. Co ciekawe, specyfik stworzono w taki sposób, by komponował się i dopełniał naturalny zapach kobiecej skóry.

 

Innowacyjna formuła I-L-Molecules została opracowana na podstawie szczegółowych badań. Specjaliści testowali 300 atraktantów zapachowych o zmiennych proporcjach. Sprawdzano opinie mężczyzn na temat ich działania, co pozwoliło stworzyć optymalny produkt. Feromony zapachowe dla kobiet Lovely Lovers Bemine Enigma Woman wyróżnia 35-procentowa koncentracja. Przy tym wszystkim cena preparatu jest wyjątkowo atrakcyjna.

 

Nuty zapachowe perfum z feromonami Lovely Lovers Bemine Enigma Woman:

Nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo, korzeń irysa

Nuta serca: lilia, róża

Nuta głowy: tuberoza, nuty zielone, zielone jabłko

 

Jak korzystać z Lovely Lovers Bemine Enigma Woman?

Feromony zapachowe dla kobiet Lovely Lovers Bemine Enigma Woman należy używać podobnie do zwyczajnych perfum. Wystarczy spryskać strategiczne miejsca niewielką ilością specyfiku - chodzi o szyję, skórę za uszami, ewentualnie nadgarstki i dekolt.

 

Co to są feromony?

Feromony są substancjami lotnymi, które w naturze (np. w przypadku zwierząt) służą do zlokalizowania i zwabienia osobnika przeciwnej płci, by przedłużyć gatunek. W przypadku ludzi ich znaczenie i działanie osłabiło się na przestrzeni wieków oraz za sprawą ewolucji, jednak naukowcy stworzyli syntetyczne odpowiedniki o wyższej skuteczności. 

 

W butelce znajduje się 15 ml Lovely Lovers Bemine Enigma Woman.

 

Jeśli chcesz, w naszym sklepie możesz znaleźć inne damskie perfumy z feromonami, jak i skoncentrowane feromony bezwonne.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.