Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Pherostrong 50ml dla kobiet to feromony, które sprawią, że odkryjesz w sobie nowe pokłady kobiecości i uroku. Otworzą przed Tobą drzwi do całkiem nowego świata doznań. Podniosą nie tylko Twój poziom pewności siebie, ale i przyciągną do Ciebie wielu zalotników.

 

Magiczny skład Pherostrong
Pherostrong dla kobiet to zestaw najważniejszych kobiecych feromonów - takiego połączenia nie sposób znaleźć na rynku.

 

A czym są te, jakże magiczne substancje i jak stosować feromony? To lotne związki chemiczne, które odpowiadają za przyciąganie osobników płci przeciwnej i nie tylko - pobudzają ich ciała i zmysły, rozpalają ciekawość i poruszają wyobraźnię.

 

W skład Pherostrong dla kobiet wchodzą feromony, do których zaliczamy:

 

Estratetraenol - jest to bezwonny feromon, który odpowiada za pobudzenie psychofizjologiczne, oraz Kopuliny - są to feromony, które produkuje organizm kobiety w zwiększonej ilości, podczas dni płodnych - jedyny, niezastąpiony i zawsze działający wabik seksualny, który ma za zadanie przyciągnąć do Ciebie najbardziej odpowiednich partnerów, lub też partnerki. To niezwykła kompozycja, bez której trudno się obejść.

 

Kopuliny – grupa krótkołańcuchowych lotnych, kwasów tłuszczowych (od C2-C5). Wytwarzane przez kobiety, w zwiększonej ilości podczas dni płodnych. Służą jako wabik seksualny.
 

 

Jak działają feromony Pherostrong dla kobiet?
Dzięki zawartym w nim feromonom, Pherostrong dla kobiet zapewni Ci efekty na jakie zasługujesz. Sprawi, że Twoje życie seksualne wejdzie na zupełnie nowy poziom namiętności i płomiennej miłości. Staniesz się kobietą, o której będą marzyć i której będą pożądać wszyscy, którzy będą mieli okazję znaleźć się w Twoim zasięgu. Feromony będą ich przyciągać do Ciebie, dzięki czemu zawieranie nowych znajomości będzie łatwiejsze niż było dotychczas. Staniesz się swego rodzaju centrum życia towarzyskiego.

 

Co to są feromony?

Pherostrong nie tylko pomoże Ci przy flircie i miłosnych przygodach, ale również w codziennym życiu. Doda Ci pewności siebie, dzięki której będziesz mogła odnosić jeszcze większe sukcesy zawodowe. Pherostrong zapewni Ci autorytet i szacunek na jaki zasługujesz.

 

Jak stosować feromony? 

Feromony są połączone z perfumem w związku z czym należy ich używać dokładnie tak, jak każdego innego perfumu. Sugeruje się naniesienie niewielkiej ilości produktu na skórę lub ubranie.

 

Zapach:

Nuta głowy: dzwonek, cytryna, jabłko
Nuta serca: róża, jaśmin, bambus
Nuta bazy: piżmo, ambra, cedr

 

 

Jeśli zastanawiasz się jakie feromony kupić niezwłocznie powinnaś zadzwonić do sklepu Świat Doznań. Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i fachowo doradzićjaki produkt będzie dla Ciebie najlepszy ioi  jak stosować feromony.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Estratetraenol, Kopuliny

  • Pojemność (w ml): 

    50