Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Zaczaruj otoczenie swoim kobiecym wdziękiem i stań się boginią! Kup PheroStrong Limited Edition for Women i przekonaj się sama!

 

PheroStrong Limited Edition for Women to wysokojakościowe feromony dla kobiet, które występują w postaci perfum o zmysłowym, hipnotyzującym i romantycznym zapachu. Celem ich stosowania jest zainteresowanie płci przeciwnej swoją osobą. Dzięki nim użytkowniczka może uchodzić za bardziej atrakcyjną, pewną siebie i interesującą. Pachnidło to doskonale sprawdza się w przypadku nocnego flirtu lub randek.

 

Co to feromony? Nazywa się tak substancje bezwonne, które mimo tego są odbierane przez zmysł węchu. W naturze biorą udział podczas okresu godowego zwierząt. U ludzi zatraciły swoje znaczenie poprzez wpływ ewolucji, jednak nauka pokazała światu skuteczniejsze, syntetyczne odpowiedniki! A jak działają feromony? Przez nos oraz narząd nosowo-lemieszowy stymulowany jest obszar mózgu odpowiedzialny za pewność siebie oraz behawioryzm seksualny. Dzięki temu osoby w pobliżu użytkownika nawet nie wiedzą, że są przyciągane przez feromony właśnie.

 

Jakie feromony znajdują się w PheroStrong Limited Edition for Women? Są to głównie kopuliny, czyli grupa lotnych kwasów tłuszczowych. Jeżeli są wytwarzane przez kobiety, to służą jako swego rodzaju wabik na płeć przeciwną. Naturalnie są wydzielane szczególnie intensywnie podczas dni płodnych. W preparacie znajduje się także estratetranol, który jest związkiem odpowiadającym za pobudzenie psychofizyczne.

 

Nuty zapachowe PheroStrong Limited Edition for Women

Nuta bazy: ambroxan, drzewo, paczula, wanilia

Nuta serca: róża, frezja

Nuta głowy: liście czarnej porzeczki

 

W buteleczce znajduje się 50 ml PheroStrong Limited Edition for Women. Te feromony zapachowe dla kobiet przeszły liczne testy jakości. Kup ten model już teraz, ponieważ charakteryzuje go niska cena i świetne opinie użytkowniczek z całego świata!

 

Feromony zapachowe najlepiej jest używać podobnie, jak zwyczajne perfumy, czyli spryskując okolicę szyi i dekoltu, ewentualnie nadgarstki. UWAGA: Trzeba pamiętać, że przez zastosowanie zbyt dużej ilości specyfiku można osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego, czyli substancja mająca wabić zacznie odstraszać. Szczególnie powinno się uważać przy stosowaniu PheroStrong Limited Edition for Women na ubraniach, ponieważ na nich feromony damskie utrzymują się wyjątkowo długo i można niechcący przekroczyć dawkę.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i nasz sklep zastrzega sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Estratetraenol, Kopuliny

  • Pojemność (w ml): 

    50