Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LaCroy Chemicals

The Edge - feromony zapachowe dla kobiet, które chcą być zmysłowe i wyjątkowe. Próbka w postaci chusteczki.

Jeśli nie jesteś pewna, czy feromony to produkt dla Ciebie, teraz masz niepowtarzalną szansę skorzystać z niewielkiej próbki. Zaaplikuj ten zmysłowy zapach na skórę, przekonaj się o jego unikalnych właściwościach i zobacz, jak wiele korzyści możesz zyskać dzięki The Edge!

Dzięki feromonom, Twoje ciało wysyła komunikaty, które odbiera podświadomość otaczających Cię ludzi. Sygnały te dotyczą przede wszystkim gotowości do podjęcia interakcji międzyludzkiej, perspektywy wzbudzania potencjalnego zaufania oraz chęci bliższego kontaktu. Jeśli masz ochotę spotęgować siłę działania naturalnych feromonów, The Edge to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Warto podjąć taką decyzję tym bardziej, że na przestrzeni wieków nasze organizmy nieco zapomniały o ogromnym znaczeniu tej substancji!

Co możesz zyskać dzięki feromonom zapachowym dla kobiet The Edge?

 • podkreślenie wyjątkowej osobowości,
 • silny wizerunek niezależnej kobiety, która na horyzoncie widzi wyłącznie sukces,
 • możliwość wyróżniania się w grupie,
 • znacznie większe umiejętności w zakresie uwodzenia, flirtu i podrywu,
 • zainteresowanie mężczyzn, na których Ci zależy,
 • szansę na awans zawodowy,
 • status charyzmatycznej liderki, która nie obawia się wyzwań,
 • zmysłowy, kwiatowy zapach,
 • pewność siebie i przebojowość,
 • uśmiech na twarzy i szczęście każdego dnia,
 • łatwiejsze i piękniejsze życie.


Feromony zapachowe dla kobiet The Edge to wysokiej jakości produkt, który gwarantuje szereg nowych możliwości i perspektyw. Warto skorzystać z tych niezwykłych właściwości, gdyż odpowiednio wykorzystane, mogą okazać się początkiem nowego etapu życia każdej kobiety.

Etapu obfitego w radość, emocje i sukcesy.

Nie ma na świecie piękniejszego uczucia od miłości, a przecież może ona czekać na końcu tej drogi!

Wystarczy potrzeć chusteczką silnie ukrwione miejsca, jak np. szyja, skronie czy dekolt.

Pojemność: 3 ml

 

Feromony zawarte w formule:

 

 • Estratetraenol – wpłynie na Ciebie ożywczo i pozwoli uwypuklić Twoją kobiecość. Mężczyźni w pobliżu uznają Cię za bardziej atrakcyjną i kipiącą seksualnością.

 • 2 nieujawniane przez producenta aktywne feromony, chronione patentem.

 

Kup już dzisiaj, a nasz sklep zadba by poniesiona przez Ciebie cena już jutro była możliwa do sprawdzenia - obie pozostaje tylko oczekiwać telefonu od kuriera.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

 • Feromony zawarte w formule: 

  Estratetraenol

 • Pojemność (w ml): 

  3

Zaloguj się
2015-01-11 11:15:00 - Joanna

Naprawdę świetny produkt.

2016-01-14 19:59:58 - Tycjana

Dla mnie to była zupełnie nowość, bo jeszcze z czymś podobnym się nie spotkałam, ale zdecydowałam się zaryzykować ;-) Nawet po jakimś czasie zauważyłam efekty, także jakieś tam są. Pozycja odradzana dla niecierpliwych, chcących wszystko na "już"

2016-01-25 16:43:02 - Tycjiana

Dla mnie to była zupełnie nowość, bo jeszcze z czymś podobnym się nie spotkałam, ale zdecydowałam się zaryzykować ;-) Nawet po jakimś czasie zauważyłam efekty, także jakieś tam są. Pozycja odradzana dla niecierpliwych, chcących wszystko na "już"

2017-10-11 22:36:27 - Iskierka

Taką chusteczkę wartomieć zawsze pod ręką. Dorzuciłam do zakupów i dobrze zrobiłam:)