Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: MAI SCENTS

Postaw na cudowny zapach i oczaruj swoje otoczenie – kup MAI PHEROMONE INTIMATE DEODORANT UNISEX już dziś!

 

Co to są feromony? Tym mianem określa się zazwyczaj wydzielane przez liczne organizmy substancje lotne, które odpowiadają za możliwość wzajemnego lokalizowania się i zwabiania osobników przeciwnej płci w obrębie tego samego gatunku. U ludzi zatraciły swoje właściwości, jednak na rynku można dostać syntetyczne, skuteczne odpowiedniki.

 

MAI PHEROMONE INTIMATE DEODORANT UNISEX to wyjątkowe, zapachowe feromony dla kobiet i mężczyzn (zarówno skład feromonów, jak i rodzaj zapachu jest odpowiedni dla obojga płci). Korzystanie z nich może podnieść pewność siebie użytkownika, a także sprawić, iż płeć przeciwna będzie bardziej zainteresowana kontaktem. Osoba używająca MAI PHEROMONE INTIMATE DEODORANT UNISEX będzie sprawiała wrażenie godnej zaufania i zmysłowej, tajemniczej, a jednak otwartej na zabawę.

 

Zapach produktu jest świeży, tajemniczy i zaskakujący.

 

Jak działają feromony?

Feromony damskie i męskie MAI PHEROMONE INTIMATE DEODORANT UNISEX są odbierane przez węch i (VNO) narząd nosowo lemieszowy. Neurony VNO z kolei są połączone z tymi obszarami mózgu, które odpowiadają za seksualność.

 

W opakowaniu znajduje się 30 ml preparatu MAI PHEROMONE INTIMATE DEODORANT UNISEX. Te feromony dla mężczyzn i kobiet przeszły konieczne testy jakości. Opinie użytkowników z całego świata doceniają nie tylko skuteczność i bezpieczeństwo stosowania, ponieważ specyfik wyróżnia także atrakcyjna cena.

 

Nie wiesz, jak stosować feromony zapachowe MAI PHEROMONE INTIMATE DEODORANT UNISEX?

Eksperci z całego świata są jednogłośni – perfumy z feromonami zawsze stosuje się tak samo, jak zwyczajne pachnidło. Z tego powodu powinno się nanieść preparat na skórę szyi, za uszami itd. Warto nie przesadzać z ilością, ponieważ można w ten sposób niechcący uzyskać efekty odwrotne do zamierzonych, czyli odstraszać i irytować, zamiast przyciągać i kusić.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    30