Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: WPJ International

PH Feromon Collection - feromony zapachowe dla kobiet, które kochają czuć się docenione i niezwykłe

To produkt bardzo wysokiej jakości, który został stworzony z myślą o kobietach ceniących sobie świadomość własnej wartości i kochających pełne pożądania spojrzenia spragnionych mężczyzn. Mimo tego, że produkt rzeczywiście zawiera feromony, jago cena jest niezwykle atrakcyjna - idealny zakup dla kogoś kto pragnie się przekonać o ich magicznych właściwościach. Jeśli natomiast zastanawiasz się gdzie kupić feromony by mieć gwarancję jakości, to sklep Świat Doznań to miejsce idealne.

Dzięki poręcznemu opakowaniu, wyjątkowo pięknemu zapachowi, wysokiemu stężeniu feromonów i dozownika w postaci atomizera, te feromony zapachowe dla kobiet doskonale sprawdzają się jako dyskretny, niewidzialny afrodyzjak. Możesz go schować do torebki i być przygotowaną na najbardziej niespodziewane sytuacje.

Bezwonne feromony są gwarancją, że nikt nie jest w stanie zorientować się, skąd zmiany w percepcji. Ludzie swoją podświadomą reakcję potraktują jako coś naturalnego. Siłę ich działania zwielokrotni piękna, fascynująca nuta zapachowa.

Nie będziesz mogła opędzić się od facetów, którzy zrobią wszystko, byleby tylko spędzić choć chwilę w Twoim towarzystwie.

Ponadto, niezwykłe właściwości feromonów zapachowych wpłyną także na podświadomość innych ludzi. Na imprezach możesz pozbyć się wizerunku szarej myszki, znaleźć się w centrum uwagi i poczuć się wreszcie docenioną i dostrzeżoną. W pracy natomiast spodziewaj się diametralnych zmian w swojej sytuacji. Zmian, rzecz jasna, pozytywnych. Dzięki PH Feromon Collection partnerzy biznesowi dojrzą w Tobie wartościowy autorytet i zaczną liczyć się z Twoim zdaniem.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wpływ feromonów odczuwa również osoba, która ich używa. Dzięki tej inwestycji, masz szansę stać się bardziej pewna siebie, przebojowa i niezależna.

Nadchodzi czas wielkich przemian i pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie - czy warto na nie czekać?

 

Sposób użycia:

 

Nanieść feromony na:

- okolice szyi

- okolice ramion

- okolice nadgarstków

- okolice uszu

- zgięcia łokciowe 

Pojemność:
13 ml

Spray, dozownik w postaci atomizera.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    13

Zaloguj się
2017-01-23 18:13:29 - Jutysia

Poręczna buteleczka pozwala swoje ulubione feromony zawsze mieć w torebce. Tak na wszelki wypadek oczywiście ;-)