Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Next Allure & More Rose - feromony zapachowe dla aktywnych i energicznych kobiet!

Kobieta uznawana jest za istotę zmienną, jednak nie podlega wątpliwości, że każda kobieta uwielbia czuć się doceniona, piękna, atrakcyjna i wartościowa. Miyoshi Miyagi Next Allure & More Rose to feromony zapachowe dla kobiet, które marzą o lepszym nastroju, łatwiejszych kontaktach międzyludzkich i zwiększeniu swoich szans na kuszenie, wabienie i uwodzenie mężczyzn.

Czuj się pewnie i kobieco! Pozwól innym dostrzec wreszcie naturalne piękno, którym dysponujesz, i spraw, że nie tylko potencjalni kochankowie będą pod jego wrażeniem, ale również współtowarzysze imprez, czy partnerzy biznesowi.

Masz szansę znacznie poprawić swoją sytuację zawodową, kreując wizerunek idealnej kandydatki do awansu i objęcia funkcji kierowniczych. Zaskocz innych wachlarzem cech przywódczych i ze spokojem radź sobie nawet w najbardziej stresujących sytuacjach.

Na imprezach rozkoszuj się widokiem innych ludzi, którzy chcą z Tobą rozmawiać i żartować!

Przede wszystkim jednak, spotęguj swoje szanse na udany podryw, kontrolując flirt według własnych potrzeb i preferencji. Sama możesz zdecydować, czy któryś z adoratorów zasługuje na Twoją bliskość i zaufanie.

Miyoshi Miyagi Next Allure & More Rose to feromony zapachowe dla kobiet, które cenią sobie pozytywną energię i kochają życie.

Produkt ten cechuje wyjątkowa nuta zapachowa, skomponowana w oparciu o naturalne aromaty:

  • granat, czerwona porzeczka, różowy pieprz
  • hibiskus, frezja, fiołek
  • drzewo sandałowe, piżmo


Pojemność: 30 ml
Dozownik: Atomizer
Stężenie feromonów: 1.36 mg/ml

 

Sposób użycia feromonów:

 

Feromonów można używać identycznie jak zwykłych perfum. W celu uzyskania najlepszego efektu, należy nanieść produkt na najbardziej ukrwione okolice ciała, takie jak: szyja, ramiona, nadgarstki czy zgięcia łokciowe. Można też spryskać nimi ubranie. 

 

A jeśli zastanawiasz się gdzie kupić feromony, to trafiłaś do najlepszego sklepu z takimi produktami. Szybka wysyłka, wysoka jakość, niska cena, doskonały kontakt na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia. Swiat Doznań to sklep ze wszystkimi najlepszymi feromonami dostępnymi na rynku.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    30