Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Next Allure & More Blank - feromowane perfumy dla zmysłowych kobiet, które cenią sobie harmonię i spokój

Serię produktów Miyoshi Miyagi wyróżnia spośród innych niesamowita różnorodność kompozycji zapachowych i stężenia feromonów. Dzięki temu, praktycznie każdy może znaleźć swój przewodni zapach, który najkorzystniej wyeksponuje osobowość i będzie najbardziej efektywny.

Miyoshi Miyagi Next Allure & More Blank to feromony zapachowe dla kobiet, które mają duszę delikatnej i subtelnej księżniczki, ceniącej sobie harmonię i pogodę ducha.

Jeśli marzy Ci się romantyczny i opiekuńczy mężczyzna, z którym nawet najzwyczajniejsze chwile będą dla Ciebie wyjątkowe, Miyoshi Miyagi Next Allure & More Blank to Twój zapach. Daj się ponieść namiętności, rozkochuj w sobie mężczyzn i znajdź tego jedynego, wymarzonego.

Kompozycja aromatów Miyoshi Miyagi Next Allure & More Blank nie tylko pięknie pachnie, ale również korzystnie wpływa na uwalnianie się wyjątkowej mocy feromonów, dzięki czemu ich działanie będzie bardziej efektywne i dłuższe.

  • nuta bazowa
    • gruszka, guajawa, rumianek, nuta dymu
  • aromaty harmonizujące
    • kwiat Tiare, kwiat pomarańczy, konwalia
  • akordy stabilizujące
    • piżmo, miód, paczuli


Pozwól innym zafascynować się roztaczaną przez Ciebie aurą kobiecego erotyzmu, charakterystyczną dla silnej i niezależnej kobiety sukcesu, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego chce i idzie po swoje pewnym krokiem.

Przestań obawiać się rozmów kwalifikacyjnych, spotkań biznesowych, negocjacji handlowych, castingów oraz egzaminów i zachwyć innych swobodą, z jaką pokonujesz kolejne przeszkody na drodze do sukcesu i spełnienia.

Czuj się jak piękną, szczęśliwą i docenioną kobietą, przecież na to zasługujesz!

Pojemność: 30 ml
Dozownik: atomizer
Stężenie formuły feromonów: 1,36 mg/1 ml

Sposób użycia: wystarczy spryskać okolice szyi, dekoltu, nadgarstków czy skórę za uszami i można cieszyć się z unikalnej skuteczności feromonów zapachowych Miyoshi Miyagi Next Allure & More Blank!

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.