Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Wybierz swoją pewność siebie i zacznij zdobywać – kup Mariko Sakuri ROSSO i przekonaj się sama!

 

Co to feromony?

Nazywa się tak substancje wytwarzane w świecie naturalnym przez różne organizmy, służące do zwabienia osobników płci przeciwnej. Obecnie na rynku możne spotkać ich syntetyczną, bardziej skuteczną wersję pod postacią perfum z feromonami.

 

Mariko Sakuri ROSSO to bardzo dobre feromony zapachowe przeznaczone do użytku przez kobiety, które posiadają bardzo przyjemny zapach. Jest świeży, kuszący, kwiatowy i kobiecy. Stosowanie feromonów wpływa przede wszystkim na otoczenie użytkowniczki, ponieważ dzięki tym substancjom płeć przeciwna wykazuje większe zainteresowanie, chęć kontaktu itd. Sama stosująca nadal jednak może zwiększyć swoją pewność siebie!

 

Jak działają feromony Mariko Sakuri ROSSO?

Wszystko jest związane z recepturą, w której zawarto feromony. Opinie naukowców potwierdzają, że substancje te są odbierane przez zmysł węchu oraz narząd nosowo-lemieszowy, których neurony oddziałują na mózg, szczególnie na obszary odpowiadające za seksualność.

 

Nuty zapachowe

 

Nuta serca: róża, kwiat brzoskwini

Nuta głowy: nuty owocowe i szampan

Nuta bazy: nuty drzewne, piżmo i ambra

 

Szklana butelka mieści w sobie 50 ml Mariko Sakuri ROSSO. Feromony zapachowe przeszły liczne testy jakości. Są bezpieczne w stosowaniu, a także wyróżnia je niska cena.

 

Nie wiesz, jak stosować feromony damskie Mariko Sakuri ROSSO?

Opinie ekspertów sugerują, by początkowo zacząć od małych dawek, a następnie zwiększać je, jeżeli nie uzyska się oczekiwanych efektów. W przeciwnym wypadku specyfik może np. odrzucać, a nie przyciągać. Wystarczy spryskać okolice szyi i dekoltu odrobiną produktu, a efekt powinien utrzymać się przez około 4 godziny.

 

Nasz sklep poleca! Te feromony dla kobiet cieszą się uznaniem na całym świecie, a także wyróżniają się świetną kompozycją zapachową. Jeżeli interesują Cię inne nuty zapachowe, to w naszej ofercie znajdziesz wiele innych, interesujących propozycji.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.