Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: obsessive (pol)

Zawróć w głowie niejednemu mężczyźnie dzięki Obsessive Fun!

 

Perfumy z feromonami Obsessive Fun to rozwiązanie przeznaczone dla odważnych kobiet, które lubią wyróżniać się na tle towarzystwa i chcą szybciej i lepiej rozwijać nowe kontakty z przedstawicielami płci przeciwnej. To oryginalny produkt, łączący w sobie wspaniałe perfumy i feromony damskie, które sprawią, że poczujesz się pewniejsza siebie, a żaden mężczyzna nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku!

 

Jak działają feromony?

Feromony są odbierane przez zmysł węchu i narząd nosowo-lemieszowy (VNO), którego neurony łączą się z częściami mózgu odpowiadającymi za behawioryzm seksualny i inne funkcje. Mimo że wydzielamy je naturalnie, to przez ewolucję nie są one już tak bardzo wyczuwalne i istotne dla wspomnianego narządu, jednak odpowiednio wzmocnione nadal spełniają swoją funkcję, którą jest wywołanie zainteresowania bliższym kontaktem u mężczyzn.

 

Oryginalna formuła perfum z feromonami Obsessive Fun jest w 100% bezpieczna i polecana przez setki zadowolonych kobiet. Wspaniałą nutę zapachową, która stanowi bazę tego produktu tworzą:

 

- nuta głowy: gruszka, czarna porzeczka,

- nuta serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin, róża damasceńska,

- nuta bazy: drewno kaszmirowe, fasolka tonka, pralina, wanilia,

 

które w całości zamykają się w piękny, kwiatowo-owocowy bukiet.

 

Obssesive Fun to produkt skierowany do wszystkich kobiet, zarówno tych otwartych i niezależnych, jak i tych mniej śmiałych, które chcą zwiększyć swoja pewność siebie. Przekonaj się o ich skutecznym działaniu i zamów feromony dla kobiet Obsessive Fun już dziś!

 

Stosuje się je jak zwyczajne perfumy, spryskując wybrane miejsca niewielką ilością preparatu. Najmocniejsze działanie utrzymują one do 4 godzin po aplikacji.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    30