Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: obsessive (pol)

Spraw, że oczy wszystkich mężczyzn będą zwrócone tylko na Ciebie przy pomocy feromonów Sexy Obsessive!

 

Sexy Obsessive to genialny produkt skierowany do płci pięknej, który łączy w sobie nietuzinkowe rozwiązanie zapachowe oraz feromony damskie. Skierowany jest do kobiet, które nie boją się wyzwań i poznawania nowych ludzi.

 

Co to są feromony?

Wspomniany składnik tych perfum – feromony, to substancje odbierane przez zmysł węchu i narząd nosowo-lemieszowy (VNO), który łączy się z tymi częściami mózgu, które odpowiedzialne są za nasz behawioryzm seksualny. Innymi słowy, powodują one wzbudzanie podniecenia i zainteresowania u przedstawicieli płci przeciwnej, i dokładnie taką funkcję mają pełnić w tym produkcie.

 

Unikalna i sprawdzona formuła jest w 100% bezpieczna, a w połączeniu ze wspaniałym zapachem, który składa się z:

 

nuty głowy: mandarynka i cytrusy,

nuty serca: białe kwiaty oraz marokański jaśmin,

nuty bazy: drewno kaszmirowe oraz biała ambra,

 

tworzy intrygującą, orientalno-drzewną woń. To wspaniała propozycja dla wszystkich kobiet nastawionych na efektywne i szybkie zawieranie nowych znajomości, ale także dla tych, które chcą rozpalić w sobie pewność siebie. Sprawdź więc już dziś feromony dla kobiet Sexy Obsessive!

 

Producent zadbał nie tylko o sam produkt, ale i o jego odpowiednią prezencję, dlatego został on umieszczony w eleganckim flakonie w kolorze czerwieni o obłym kształcie z zamknięciem w kształcie eleganckiego kryształu. Całość przyozdabia gustowna, czerwona kokardka. Buteleczka ta mieści w sobie 30 ml oryginalnego wyrobu.

 

Używa się ich jak standardowych perfum, spryskując wybrane miejsca niewielką ilością preparatu. Najmocniejsze działanie utrzymują one do 4 godzin po aplikacji.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    30