Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SZWAJA

SPANISH FLY BLACK

Spanish fly black to perfumy z męskimi feromonami, które nie tylko działają na kobiety, ale pomogą też w negocjacjach biznesowych!

Działanie feromonów znane jest od dawna. Spanish fly black jest koncentratem wielu feromonów, przez co jego działanie jest mocniejsze i intensywniejsze. Poprzez swoją formę, są łatwe do zastosowania. Wystarczy 3-5 kropli nałożyć na ubranie, np. w okolicy szyi czy nadgarstków, abyś mógł cieszyć się wywołanym przez nie efektem.

Spanish fly black to rozwiązanie dla każdego mężczyzny, który chce wzbudzić zainteresowanie kobiety. Nieważne ile masz lat. Te wzbogacone skoncentrowanymi feromonami perfumy sprawią, że będziesz dla każdej kobiety numerem jeden!

Pierwsza randka z kobietą, na której chcesz wywrzeć jak najlepsze wrażenie? Skoncentrowane feromony sprawią, że na pewno zwróci na Ciebie uwagę i będzie Tobą zainteresowana.

Spotkanie biznesowe z kontrahentami? Spanish fly black pomoże w wywołaniu pozytywnego wrażenia wokół Ciebie, dzięki czemu łatwiej osiągniesz swoje biznesowe zamierzenia i nakłonisz innych do swoich racji.

Zajmujesz się sprzedażą bezpośrednią? Jesteś przedstawicielem handlowym, a może kurierem? Spanish fly black to produkt także dla Ciebie!
Zastosowanie tych skoncentrowanych feromonów nie tylko ułatwi Ci sprzedaż oferowanych przez Ciebie produktów, ale też wpłynie znacząco na wysokość otrzymywanych napiwków!

Spanish fly black sprzedawane są w niewielkich, 10ml buteleczkach, jednak ich skuteczność sprawia, ze wystarczy tylko kilka kropel, aby móc cieszyć się ich działaniem. Dlatego też jedna mała buteleczka wystarczy na bardzo długo.

Spanish fly black dzięki swojej innowacyjnej formule, działają na WSZYSTKIE kobiety! Nieważne ile lat ma Twoja wybranka. Ten nowoczesnej generacji produkt sprawi, ze wzbudzisz zainteresowanie każdej Pani, a co będzie dalej…To zależy już tylko od Ciebie!

Chcesz poczuć jak to jest być w centrum zainteresowania? A może nie chcesz już dłużej podpierać ścian na dyskotekach, obserwując innych mężczyzn bawiących się w towarzystwie pięknych kobiet? Wystarczy kilka kropel nałożonych na ubranie, aby wzmocnić działanie Twoich naturalnych feromonów i sprawić, że zabłyśniesz! Dla otaczających Cię kobiet będziesz lśnić niczym latarnia morska we mgle, dla wracających z długiego rejsu marynarzy.
Wyróżnij się z tłumu otaczających Cię kolegów! Zastosuj Spanish fly black, a zobaczysz, że staniesz się duszą kobiecego towarzystwa!

Pamiętaj, to jedyne w swoim rodzaju feromony na odzież, dzięki którym:

Wzmocnisz swoją męską siłę przyciągania.

Zyskasz pewność siebie!

Pomogą Ci w kontaktach biznesowych i ułatwią sprzedaż.

Zostaniesz prawdziwym nowoczesnym Casanową, którego kobiety pokochają od pierwszego zapachu!

Jeśli chcesz wywołać pozytywne wrażenie, nałóż kilka kropli na ubranie i poczuj, jak to jest być mężczyzną Alfa!

 

Pojemność: 10ml

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.