Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Poczuj się niczym prawdziwy samiec alfa i podbijaj serca. Kup PheroStrong Limited Edition for Men 50ml i zaskakuj swoją osobą!

 

PheroStrong Limited Edition for Men to zapachowe feromony dla mężczyzn, które wyróżniają się na tle konkurencji ze względu na skuteczność oraz bardzo ładne, hipnotyzujące wręcz nuty zapachowe. Za efektywność produktu odpowiada jego fenomenalna formuła opracowana przez sztab specjalistów.

 

Co to są feromony?

Nazywa się tak bezwonne substancje lotne występujące w naturze, służące do zwabienia osobnika płci przeciwnej. Wśród ludzi ich efektywność i znaczenie zmniejszyło się przez wpływ ewolucji, dlatego naukowcy stworzyli bardziej skuteczne syntetyki, w tym PheroStrong Limited Edition for Men.

 

Jak działają feromony?

Feromony są odbierane przez zmysł węchu i narząd nosowo-lemieszowy (VNO), którego neurony łączą się z częściami mózgu odpowiadającymi za behawioryzm seksualny i inne funkcje.

 

Feromony męskie PheroStrong Limited Edition for Men mają w swoim składzie:

Androstenol: dodaje młodzieńczej witalności i przyciąga kobiety

Androstenon: zwiększa dominację

Androsteron: wzbudza autorytet u innych mężczyzn

 

Nuty zapachowe w PheroStrong Limited Edition for Men:

Nuta bazy: wanilia, wetiweria, oliwka, drzewo sandałowe, cedr

Nuta serca: goździk, goździk ogrodowy, mahoń, cynamon

Nuta głowy: cytryna, bergamotka, kwiat japońskiej wiśni, mech dębowy, geranium, śliwka

 

W buteleczce znajduje się 50ml PheroStrong Limited Edition for Men. Te feromony zapachowe przeszły liczne testy jakości.

 

Jak stosować feromony PheroStrong Limited Edition for Men?

Jako, że są to perfumy z feromonami, to stosuje się je niemal tak samo, jak tradycyjne pachnidła. Należy jednak pamiętać, by używanie zacząć od małych dawek i zwiększać je, jeżeli efekty nie są zadowalające. Zbyt duża ilość specyfiku bowiem może dać skutki odwrotne do zamierzonych, czyli odstraszać, zamiast przyciągać.

 

Nasz sklep Świat Doznań serdecznie zaprasza do zakupu. PheroStrong Limited Edition for Men wyróżnia niska cena i dobra skuteczność, za co produkt otrzymuje pozytywne opinie wśród użytkowników z całego świata.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenol, Androstenon, Androsteron

  • Pojemność (w ml): 

    50