Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: VALAVANI s.r.o.

Zapach Allure od Magnetifico wprowadza zupełnie nową jakość. To nie tylko feromony, ale również prawdziwe perfumy, zawierające więcej niż 15% składników zapachowych. Zapewnia im to znaczną przewagę nad innymi tego typu produktami, dostępnymi obecnie na rynku. Mając więc wybór, warto postawić na najwyższą jakość.

 

Odpowiednia kompozycja składników

Feromony zapachowe Magnetifico Allure zostały zaprojektowanie specjalnie po to, aby zwiększać atrakcyjność mężczyzny w oczach otaczających go kobiet. Dodatkowo, zawarte w nich składniki zapachowe sprawiają, że można ich używać jak wysokiej jakości perfum - niczym się od nich nie różnią. Perfumy z feromonami Allure wzmacniają naturalną "seksualną chemię" jaka istnieje pomiędzy między mężczyznami i kobietami. Oprócz wzmacniania atrakcyjności seksualnej, feromony pomagają również w uzyskaniu większej pewności siebie w codziennych sytuacjach. Pozytywnie wpływają na wzbudzanie szacunku u innych i zmieniają ich podejście do użytkownika feromonów. To dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć swoją pewność siebie podczas ważnych wystąpień publicznych, rozmów kwalifikacyjnych, czy spotkań biznesowych na wysokim szczeblu.

 

Warto również wspomnieć o tym, że feromony dla mężczyzn Allure zostały skomponowane w oparciu o AT-SC-R FORMULA for man. Jest to niezwykle unikalne połączenie różnych substancji, wpływających na atrakcyjność ich użytkowników.

 

Wyjątkowe perfumy z feromonami Magnetifico zostały docenione również przez redakcję magazynu PLAYBOY. Przeczytać o nich można w walentynkowym/lutowym wydaniu (2/2018).

 

Jak działają feromony?

Substancje aktywne, zawarte w feromonach Magnetifico Allure, wpływają na podświadome postrzeganie mężczyzn ich używających. W połączeniu ze starannie wybraną kompozycją zapachową tworzą one mieszankę, która nie tylko zapewni mężczyźnie zwiększone powodzenie u kobiet, ale również stanowi wysublimowane perfumy. Zawartość składników zapachowych wynosi ponad 15% co wyróżnia feromony Magnetifico spośród innych dostępnych na rynku.

 

Skład feromonów Magnetifico Allure

Zapach feromonów Magnetifico Allure to połączenie nut drzewnych, cytrusowych i kwiatowych. Mieszanka ta tworzy niepowtarzalny, bardzo męski zapach. Doskonale harmonizują się tutaj ze sobą świeżość z elementami zapachów typowo męskich, trochę bardziej ciężkich. Całość daje ciepłą, ale też bardzo wyrazistą kompozycję.

 

Na nuty głowy składają się zapachy bergamotki, mandarynki, cytryny oraz liści fiołka. Nuty serca to z kolei paczuli, drzewo sandałowe, skóra, jaśmin, liście fiołka, a także gałka muszkatołowa. Nuty bazowe stanowią zaś drewno cedrowe, piżmo, skóra, bób Tonka oraz paczuli.

 

Jak stosować feromony?

Feromonów używać można dokładnie w taki sam sposób jak innych perfum. Najlepiej nakładać je więc na szyję, za uszami, nadgarstki oraz zgięcia łokci.

 

Typ: drzewno - cytrusowo - kwiatowy

Głowa: bergamotka, mandarynka, cytryna, liście fiołka
Serce: liście fiołka, gałka muszkatołowa, skóra, jaśmin, drzewo sandałowe, paczula
Baza: paczula, drewno cedrowe, piżmo, skóra, Tonka

 

Gdzie kupić feromony?

Na rynku pojawia się coraz więcej produktów o podejrzanym pochodzeniu i o wątpliwej jakości. Często nie zawierają one wcale feromonów, a ich zapach nie jest przekonujący. Kupując w sklepie Świat Doznań masz natomiast pewność, że nie zostaniesz oszukany, a cena będzie uczciwa.

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    AT-SC-R FORMULA

  • Pojemność (w ml): 

    50