Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: RUF France

Zaskocz swoją osobą i oczaruj zmysłowym, kuszącym zapachem – kup TABOO DOMINATION FOR HIM i przekonaj się sam!

 

TABOO DOMINATION FOR HIM to wysokiej jakości feromony zapachowe dla mężczyzn, które występują w postaci pachnidła. Zawarte w nich substancje to nie tylko olejki zapachowe, ale też owe feromony, dzięki którym użytkownik może wpłynąć pozytywnie na swoją pewność siebie, ale nie tylko. Mianowicie, płeć przeciwna w jego otoczeniu stanie się bardziej zainteresowana stosującym TABOO DOMINATION FOR HIM mężczyzną, który w ich mniemaniu będzie zdawał się być godnym zaufania i przyjaznym, przy którym kobiety mogą czuć się bezpiecznie.

 

Feromony zapachowe dla mężczyzn TABOO DOMINATION FOR HIM wyróżniają nuty drzewne, pikantne, tytoniowe i skórzane. Zapach jest bardzo męski i hipnotyzujący, idealny na wieczorny flirt, jednak sprawdzi się także podczas codziennego stosowania – na przykład w pracy, podczas rozwiązywania zadań grupowych itd.

 

Co to feromony? Te wyjątkowe substancje są wydzielane przez liczne organizmy w celu zwabienia partnera przeciwnej płci. U ludzi zatraciły swoje pierwotne działanie, jednak naukowcy stworzyli bardziej skuteczne odpowiedniki syntetyczne.

 

W pudełku znajduje się butelka z atomizerem o objętości 50 ml. Perfumy z feromonami przeszły wszelkie konieczne testy jakości. Ich stosowanie jest nie tylko bezpieczne i daje fenomenalne efekty, ponieważ także cena produktu jest atrakcyjna jak na tę jakość. Nasz sklep serdecznie poleca i zaprasza do zakupu!

 

Nie wiesz, jak stosować feromony dla mężczyzn TABOO DOMINATION FOR HIM?

Opinie ekspertów z zakresu feromonów sugerują, by używać je tak samo, jak inne pachnidła, dlatego powinno się produktem TABOO DOMINATION FOR HIM spryskać okolice szyi, skórę za uszami etc. Uznaje się, że około trzy psiknięcia są wystarczające. Jednocześnie warto zaznaczyć, że z dawką nie wolno przesadzać, ponieważ w skrajnych przypadkach może to prowadzić do efektu odwrotnego do zamierzeń stosowania, a więc perfumy z feromonami będą odstraszać zamiast przyciągać.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    50