Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Jednym z najważniejszych aspektów, na które zwracamy uwagę podczas intymnych kontaktów, jest zapach. Nieprzyjemny odór sączący się z ciała drugiej osoby potrafi nas odrzucić, pomimo jej ogólnie świetnego wyglądu. Nasz wyczulony na zapachy nos, potrafi odróżnić tysiące różnych substancji. Jego uwadze nie umykają również feromony. Feromony to substancje występujące od tysięcy lat w świecie zwierząt i roślin. Są to tzw. wskaźniki informacyjne. Wytwarzane i wydzielane na powierzchnię skóry (lub też owłosienia), skomplikowane związki chemiczne mają za zadanie przyciągnąć lub też odstraszyć innych osobników (zarówno tego samego, jak i innego gatunku).

 

Wiele niezależnych badań wskazuje na ważną rolę feromonów, nie tylko podczas kontaktów intymnych, ale również w czasie podejmowania decyzji dotyczących wyboru partnera życiowego.

 

Love&Desire Premium perfumy z feromonami dla mężczyzn to energetyzująca mieszanka, zawierająca w sobie cztery główne związki uważane za najsilniejsze, ludzkie feromony. Dzięki wysokiej zawartości poszczególnych substancji, osoby skropione zapachem stają się bardziej pewne siebie oraz twórcze. Odczuwanie zapachu przez innych sprawia, że są oni postrzegani za przywódców stada, którym należy się bezwzględny szacunek. Feromony wyczuwane przez ludzki nos są doskonałym wabikiem dla spragnionych przygód kobiet.

 

Zawarta w Love & Desire mieszanka czterech feromonów pozwoli Ci na podbicie świata w jedną noc i jeden dzień.


Jak działają feromony zawarte w formule:


 • Androstadienon - wprawi kobiety w dobry nastrój i spowoduje ich otwartość. Niemal od razu ich cała uwaga będzie skierowana tylko na Ciebie.
 • Androstenol - pachnąc tym feromonem gdzie tylko sie pojawisz z niewiadomych przyczyn poprawi się atmosfera, a Ty staniesz się rozchwytywanym rozmówcą.
 • Androstenon - feromon wydzielany przez jednostki silne i niezłomne, z którymi niewarto zadzierać i trzeba się liczyć.
 • Androsteron – zdecydowanie podnosie Twoje notowania u obu płci, u mężczyzn wywołując poddańczość, a u kobiet poczucie komfortu i spokoju.

Nuty zapachowe:

 

 • Głowa: bergamotka, cytryna
 • Serce: anyż gwiaździsty, drzewo gwajakowe, oliwa z kwiatów
 • Podstawa: fasola Tonka, skóra, tytoń


Kup już dzisiaj i przekonaj się, że dzięki kilku kroplom Love&Desire Premium, Twoje notowania gwałtownie wzrosną. Kobiety będą same pragnęły obcowania z Tobą, pomimo dezaprobaty ze strony zazdrosnych mężczyzn. Feromony zapachowe pozwolą na chwilę zapomnienia, która może przerodzić się w poważną relację, jednak jeżeli się nie uda - to nic straconego! Wszak dzięki feromonom zapachowym możesz przeżyć wiele przygód w swoim życiu. Erotyczne tańce, wyuzdany seks, romantyczne chwile uniesienia - do Ciebie należy ostateczny wybór. Męski i pociągający zapach Love&Desire Premium sprawdzi się o każdej porze i w każdym miejscu. Gwarantowane jest spojrzenie nie jednej, a kilku pięknych kobiet, które mogą zawładnąć Twoim umysłem.

 

Co to są feromony?

 

Feromony męskie to najsilniejsza z broni, którą możesz wytoczyć w boju o partnerkę. Badania nad feromonami wykazały, że urokowi odpowiednio skomponowanej mieszanki nie oprze się żadna kobieta. Feromony działają zarówno na osiemnastolatki, jak i trochę starsze kobiety. Zapach jest najważniejszy! Pamiętaj o tym przy następnym wyjściu z domu! Może właśnie wtedy spotkasz miłość swojego życia lub po prostu zatracisz się w seksualnym wirze uniesień?

 

Jak stosować feromony?

 

Wystarczy rozpylić je na skórę lub ubranie i cieszyć się długotrwałym efektem.

 

* Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić. Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

 • Feromony zawarte w formule: 

  Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstadienon

 • Pojemność (w ml): 

  100