Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Jednym z najważniejszych aspektów, na które zwracamy uwagę podczas intymnych kontaktów, jest zapach. Nieprzyjemny odór sączący się z ciała drugiej osoby potrafi nas odrzucić, pomimo jej ogólnie świetnego wyglądu. Nasz wyczulony na zapachy nos, potrafi odróżnić tysiące różnych substancji. Jego uwadze nie umykają również feromony. Feromony to substancje występujące od tysięcy lat w świecie zwierząt i roślin. Są to tzw. wskaźniki informujące. Wytwarzane i wydzielane na powierzchnię skóry (lub też owłosienia), skomplikowane związki chemiczne mają za zadanie przyciągnąć lub też odstraszyć innych osobników (zarówno tego samego, jak i innego gatunku).

Wiele niezależnych badań wskazuje na ważną rolę feromonów, nie tylko podczas kontaktów intymnych, ale również w czasie podejmowania decyzji dotyczących wyboru partnera życiowego.

Love&Desire Premium dla mężczyzn to energetyzująca mieszanka, zawierająca w sobie cztery główne związki uważane za najsilniejsze, ludzkie feromony. Dzięki wysokiej zawartości poszczególnych substancji, osoby skropione zapachem stają się bardziej pewne siebie oraz twórcze. Odczuwanie zapachu przez innych sprawia, że są oni postrzegani za przywódców stada, którym należy się bezwzględny szacunek. Feromony wyczuwane przez ludzki nos są doskonałym wabikiem dla spragnionych przygód kobiet.

Zawarta w perfumach mieszanka czterech feromonów pozwoli Ci na podbicie świata w jedną noc i jeden dzień.


Feromony zawarte w formule:


  • Androstadienon - wpływa pozytywnie na samopoczucie i wprawia w euforię kobiety, z którymi masz kontakt. Pozwala im się przy Tobie odprężyć i wprawia w lepszy nastrój.
  • Androstenol - ułatwia nawiązywanie kontaktów, ludzie stają się pod jego wpływem bardziej rozmowni, a Ty bardziej atrakcyjny.
  • Androstenon - dzięki tej substancji stworzysz wokół siebie aurę dominacji i od razu znajdziesz się w centrum uwagi. Ludzie w Twoim otoczeniu staną się bardziej ulegli i przychylni Twoim argumentom.
  • Androsteron – feromon podkreślający męskość, wzbudzający respekt u mężczyzn, a u kobiet poczucie bezpieczeństwa.


Dzięki kilku kroplom Love&Desire Premium, Twoje notowania gwałtownie wzrosną. Kobiety będą same pragnęły obcowania z Tobą, pomimo dezaprobaty ze strony zazdrosnych mężczyzn. Feromony zapachowe pozwolą na chwilę zapomnienia, która może przerodzić się w poważną relację, jednak jeżeli się nie uda - to nic straconego! Wszak dzięki perfumom z feromonami możesz przeżyć wiele przygód w swoim życiu. Erotyczne tańce, wyuzdany seks, romantyczne chwile uniesienia - do Ciebie należy ostateczny wybór. Męski i pociągający zapach Love&Desire Premium sprawdzi się o każdej porze i w każdym miejscu. Gwarantowane jest spojrzenie nie jednej, a kilku pięknych kobiet, które mogą zawładnąć Twoim umysłem.

Feromony męskie to najsilniejsza z broni, którą możesz wytoczyć w boju o partnerkę. Badania nad feromonami wykazały, że urokowi odpowiednio skomponowanej mieszanki nie oprze się żadna kobieta. Feromony działają zarówno na osiemnastolatki, jak i trochę starsze kobiety. Zapach jest najważniejszy! Pamiętaj o tym przy następnym wyjściu z domu! Może właśnie wtedy spotkasz miłość swojego życia lub po prostu zatracisz się w seksualnym wirze uniesień?

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...