Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: LOVELY LOVERS

Zmysłowy zapach i ciekawe działanie - kup LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Man już teraz!

 

LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Man to wysokiej jakości perfumy męskie z feromonami, które zdobywają dobre opinie zarówno za swoją skuteczność, jak i zmysłowy, a zarazem świeży zapach z tajemniczymi nutami drzewnymi. Produkt posiada bardzo ładną buteleczkę, dlatego sprawdzi się także w roli prezentu. Stosowanie LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Man może wpłynąć pozytywnie na przyciąganie płci przeciwnej, jak i podkreślenie swojej dominacji w grupie oraz zwiększenie zaufania do swojej osoby. Przy tym wszystkim cena LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Man jest zaskakująco niska. 

 

LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Man stworzono w taki sposób, aby aromat produktu dopełniał naturalny zapach męskiej skóry.

 

Dostępne w naszym sklepie feromony zapachowe dla mężczyzn posiadają unikalny skład o charakterystycznej nazwie I-L-Molecules (Intense Love Molecules). Formuła została opracowana dzięki długotrwałym badaniom nad 300 atraktantami zapachowymi w różnych proporcjach. Warto wspomnieć, że marka Lovely Lovers jest zdobywcą Lauru Konsumenta.

 

Nuty zapachowe feromonów męskich LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Man:

Nuta głowy: liść fiołka, lawenda, bergamotka, szafran, pomarańcza

Nuta bazy: zamsz, nuty drzewne, skóra, cedr

Nuta serca: kwiat muszkatołowca, jaśmin

 

W buteleczce znajduje się 50 ml LOVELY LOVERS Be Mine Destiny.

 

Jak aplikować LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Man?

Korzystanie z feromonów zapachowych dla mężczyzn jest tożsame z użyciem zwyczajnych perfum. Wystarczy spryskać skórę w strategicznych miejscach, takich jak nadgarstki, skóra za uszami czy szyja. Według producenta skutki stosowania LOVELY LOVERS Be Mine Destiny Man powinny się utrzymywać około 8h. 

 

Feromony - co to?

Feromony są lotnymi substancjami, które w naturze służą do zwabienia osobnika przeciwnej płci i podkreślenia dominacji w stadzie. U ludzi ich znaczenie osłabiło się na przestrzeni ewolucji, jednak naukowcy stworzyli bardziej efektywne, syntetyczne odpowiedniki. 

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.