Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Miyoshi Miyagi

Perfumy z feromonami Miyoshi Miyagi Next "X" to zapach współczesnego mężczyzny, który chce kobiet, sukcesów i zabawy

Rewelacyjna kompozycja, która szybko może okazać się... rewolucyjna!

Pewnie dotychczas nie zdawałeś sobie sprawy, jak blisko Ciebie znajduje się rozwiązanie Twoich problemów, których cena nie jest na tyle wysoka, byś ją oczuł. Zastanawiałeś się co mają w sobie ci wszyscy mężczyźni, którzy owijają sobie oczarowane kobiety wokół palca? Odpowiedź tkwi w każdym z nas - to feromony!

Substancje te, wydziela organizm każdego człowieka w celu zasygnalizowania chęci i gotowości do nawiązania kontaktu. Dzięki Miyoshi Miyagi Next "X" od tej chwili możesz zapewnić sobie szansę na zwielokrotnienie siły ich działania i zostać prawdziwym samcem alfa!

Feromony zapachowe dla mężczyzn Miyoshi Miyagi Next "X" to kompozycja aromatów i feromonów, które znakomicie się uzupełniają. Nuta zapachowa tego produktu podkreśla i wzmacnia działanie tych ostatnich, dzięki czemu silniej i dłużej uwalniają swą moc.

 • nuta pobudzająca
  • grejpfrut, pomarańcza, mięta
 • nuta zmysłowa i harmonizująca
  • skóra, cynamon, pikantne nuty, róża
 • nuta wzmacniająca i stabilizująca
  • ambra, drzewo, paczuli

Stań się pewnym siebie macho, który idzie przez życie pewnym krokiem, pokonując przeszkody z podniesioną głową.

Imponuj swobodą w kontaktach międzyludzkich i spokojem w sytuacjach pozornie stresujących. Daj sobie szansę na podkreślenie wyjątkowej osobowości, co umożliwi Ci awans w pracy i sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale i towarzyskim.

Pojemność: 80 ml
Dozownik: atomizer
Stężenie formuły feromonów: 1,95 mg/1 ml

Sposób użycia: spryskać szyję, klatkę piersiową, nadgarstki, skronie lub przeguby łokciowe.

 

Nasz sklep ma w swej ofercie wszystkie feromony marki Miyoshi Miyagi. Kup swój ulubiony produkt i ciesz się ze wzrostu zainteresowania Twoją osobą.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

 • Pojemność (w ml): 

  80