Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Next "X" to zapach współczesnego mężczyzny, który chce kobiet, sukcesów i zabawy

Rewelacyjna kompozycja, która szybko może okazać się... rewolucyjna!

Pewnie dotychczas nie zdawałeś sobie sprawy, jak blisko Ciebie znajduje się rozwiązanie Twoich problemów. Zastanawiałeś się co mają w sobie ci wszyscy mężczyźni, którzy owijają sobie oczarowane kobiety wokół palca? Odpowiedź tkwi w każdym z nas - to feromony!

Substancje te, wydziela organizm każdego człowieka w celu zasygnalizowania chęci i gotowości do nawiązania kontaktu. Dzięki Miyoshi Miyagi Next "X" od tej chwili możesz zapewnić sobie szansę na zwielokrotnienie siły ich działania i zostać prawdziwym samcem alfa!

Feromony zapachowe dla mężczyzn Miyoshi Miyagi Next "X" to kompozycja aromatów i feromonów, które znakomicie się uzupełniają. Nuta zapachowa tego produktu podkreśla i wzmacnia działanie tych ostatnich, dzięki czemu silniej i dłużej uwalniają swą moc.

  • nuta pobudzająca
    • grejpfrut, pomarańcza, mięta
  • nuta zmysłowa i harmonizująca
    • skóra, cynamon, pikantne nuty, róża
  • nuta wzmacniająca i stabilizująca
    • ambra, drzewo, paczuli

Stań się pewnym siebie macho, który idzie przez życie pewnym krokiem, pokonując przeszkody z podniesioną głową.

Imponuj swobodą w kontaktach międzyludzkich i spokojem w sytuacjach pozornie stresujących. Daj sobie szansę na podkreślenie wyjątkowej osobowości, co umożliwi Ci awans w pracy i sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale i towarzyskim.

Pojemność: 80 ml
Dozownik: atomizer
Stężenie formuły feromonów: 1,95 mg/1 ml

Sposób użycia: spryskać szyję, klatkę piersiową, nadgarstki, skronie lub przeguby łokciowe.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.