Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: LOVELY LOVERS

Perfumy z feromonami LOVELY LOVERS BeMINE to niezwykle męski zapach dla eleganckiego i nieugiętego mężczyzny!

 

Kobiety wręcz kochają mężczyzn, którzy nie dość, że są silni i pociągający, to jeszcze mają klasę. LOVELY LOVERS BeMINE to perfumy z feromonami dla mężczyzn, którzy marzą właśnie o takim wizerunku. To produkt dla prawdziwych samców alfa! Kup już teraz i zacznij spełniać się w czym tylko zapragniesz!Feromony zapachowe LOVELY LOVERS BeMINE cechuje duża uniwersalność. Idealnie sprawdzą się w każdej z poniższych sytuacji:

  • chcesz zdobywać kobiety i marzysz o skutecznym podrywie,
  • zależy Ci na tym, żeby ułatwić sobie relacje międzyludzkie, co korzystnie wpłynie zarówno na Twoje życie towarzyskie, jak i zawodowe,
  • kusi Cię wizerunek lidera i autorytetu, charyzmatycznej osoby o zdolnościach przywódczych,
  • pragniesz być prawdziwym samcem alfa, wokół którego roztacza się aura pewności siebie i dominacji.


Perfumy z feromonami dla mężczyzn, którzy chcą skutecznie wabić kobiety, a cena nie gra dla nich roli.

Czas podkreślić swoje walory i sprawić, że inni będą Cię postrzegać jako stuprocentowego mężczyznę, którego kochają kobiety i podziwiają inni mężczyźni.

Tylko od Ciebie zależy czy wykorzystasz szansę w postaci rosnącego zainteresowania ze strony kobiet. Dzięki LOVELY LOVERS BeMINE możesz wywierać znacznie lepsze pierwsze wrażenie, które jest przecież szalenie istotne w relacjach międzyludzkich. Na pewno nie przejdziesz koło pań niezauważony.

 

JAKI JEST ZAPACH MĘŻCZYZNY ALFA?

W zależności od tego czy zapach jest opisywany przez mężczyznę czy kobietę nuty zapachowe LL BeMINE eau de parfum MAN mogą być odbierane delikatnie inaczej. Jednak wspólną główną cechą tego zapachu (niezależnie od płci oceniającej osoby) jest jego bardzo męska aura połączona z wibrującą drzewno-ziołową naturą świeżości, która w wyjątkowy sposób niesie się za nosicielem dając znać o sobie na każdym kroku. Silne otwarcie cechuje się niesamowitą świeżością dzięki rozmarynowi połączonemu z zielonymi liśćmi pomarańczy oraz lawendą. Gdy zapach osiądzie już na skórze odsłoni swoje nuty zielono-ziołowego serca, dzięki zieleni galbanum, kwiatom bodziszka i ziołowej świeżości szałwii muszkatołowej. Dopełnia to niezwykle zmysłowa baza łącząca ze sobą głębię drzewa sandałowego z wetywerią zwieńczoną mchem dębowym. Nie odzwierciedli tego szybki test nadgarstkowy. Dlatego żeby dobrze poznać i w pełni poczuć ten zapach trzeba go "ponosić", aby uwolniły się wszystkie frakcje czasowe.

 

NUTY GŁOWY: rozmaryn, lawenda, liść pomarańczy
NUTY SERCA: galbanum, szałwia muszkatołowa, bodziszek
NUTY BAZY: drzewo sandałowe, labdanum, mech dębowy, wetyweria,cedrSPOSÓB UŻYCIA:

Niczym ulubione perfumy - spryskać najlepiej ukrwione miejsca na ciele, przede wszystkim okolice szyi, nadgarstki i ramiona. Można niewielką dawkę zaaplikować również na kołnierzyk, czy pościel, żeby intrygująca aura stylowego mężczyzny z klasą była w Twoim życiu wszechobecna.

 

Pojemność: 100 ml

 

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    100