Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: VALAVANI s.r.o.

Większa pewność siebie to również zwiększona atrakcyjność seksualna wśród kobiet. Kierując się tą myślą stworzono feromony zapachowe dla mężczyzn Selection.

 

Przeznaczony dla mężczyzn produkt, łączy w sobie feromony, zwiększające atrakcyjność seksualną, ze starannie dobranym zapachem wysokiej jakości perfum.

 

Zwiększając pewność siebie i atrakcyjność w oczach kobiet, feromony oddziałują również pozytywnie na wzbudzenie szacunku u innych.

 

Większa pewność siebie w każdej sytuacji

 

Perfumy z feromonami Magnetifico Selection, to unikalna mieszanka starannie dobranych składników. Ich kompozycja opracowana została w oparciu o AT-SC-R FORMULA for man. Oznacza to, że składniki wkomponowane w skład feromonów dla mężczyzn Selection oddziałują na kobiety poprzez pobudzanie ich zmysłów oraz wpływ na podświadomość. Dzięki temu zwiększają znacznie naturalną "chemię seksualną", która odpowiada za podnoszenie atrakcyjności w oczach płci przeciwnej.Jeśli uważasz, że przydałoby Ci się trochę takiej magii, to zdecydowanie powinieneś skontaktować się z naszym sklepem i kupić ten niezwykły produkt.

 

Jednak feromony nie tylko zwiększają szansę na przyciągnięcie uwagi kobiet. Ich zadaniem jest również dodawanie użytkownikowi pewności siebie podczas codziennych sytuacji. Szczególnie poleca się ich użycie mężczyznom, którzy chcą zapewnić sobie dodatkowe wsparcie podczas publicznych wystąpień, na rozmowie kwalifikacyjnej, czy ważnym spotkaniu biznesowym.

 

Feromony dla mężczyzn to doskonałe rozwiązanie również dla tych panów, którzy są w stałym związku. Zastosowanie tej odpowiednio dobranej kompozycji składników pobudzających i niebanalnego zapachu zdoła ożywić każdy związek. Partnerka będzie postrzegała swojego mężczyznę jako bardziej atrakcyjnego, a oddziaływanie na jej podświadomość zwiększy ochotę na łóżkowe igraszki.

 

Dlaczego warto stosować feromony zapachowe?

Zwiększenie atrakcyjności seksualnej to tylko jedne z powodów, dla których stosuje się feromony. Oddziałują one bowiem nie tylko na otoczenie, ale również na samego użytkownika. W znaczący sposób zmieniają sposób postrzegania samego siebie. Dzięki temu efekt zdobywania większego szacunku (zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet), a także podniesienie atrakcyjności w oczach płci przeciwnej, jest zdecydowanie większy. Feromony oddziałują przede wszystkim na zmysły oraz podświadomość osób, w których towarzystwie znajduje się używający ich mężczyzna. Dzięki temu jest to działanie niezwykle delikatne, ale również bardzo skuteczne, a cena za 100ml produktu o takiej jakości, jest niewielka.

 

Kompozycja zapachowa feromonów Selection

Unikalna mieszanka składników zapachowych tworzy kompozycję w typie owocowo-drzewnym. Tego rodzaju zapach polecany jest mężczyznom chcącym podkreślić swoją pozycję oraz determinację. Kompozycję nut głowy stanowią zapachy: truskawki, jabłka, ananasa, kminku, szałwii, grejpfruta oraz żywicy Elemi. Nuty serca to z kolei mięta, suche drzewo, jaśmin, gałka muszkatołowa oraz cynamon. Wszytko to oparte na bazie składającej się z nut wanilii, piżma, bobu Tonka oraz kwiatu pomarańczy.

 

Typ: owocowy - drzewny

Głowa: truskawka, jabłko, ananas, kminek, szałwia, grejpfrut, żywica Elemi
Serce: mięta, suche drzewo, jaśmin, cynamon, gałka muszkatołowa
Baza: Tonka, wanilia, piżmo, kwiat pomarańczy

  

Jak stosować feromony?

 

Feromonów powinno się używać identycznie jak innych pachnideł - należy spryskać nimi ciało lub ubranie i cieszyć się efektem. 

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    AT-SC-R FORMULA

  • Pojemność (w ml): 

    100