Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Lubrykant pjur Back Door Relaxing Anal Glide - żel analny, dzięki któremu komfortowy i niepowtarzalny seks analny jest na wyciągnięcie ręki


Żel analny Back Door znakomicie rozluźnia mięśnie odbytu, co czyni z niego produkt idealny nie tylko dla doświadczonych fanów seksu analnego, ale również dla początkujących, którzy dopiero chcą wgłębić się w tajemniczy i intrygujący świat tego typu uniesień.


Back Door doskonale nawilża i zmniejsza uczucie napięcia. Posiada szereg właściwości, które korzystnie wpłyną na intensyfikację doznawanej rozkoszy. Teraz będzie ona niewyobrażalnie przyjemna.

Produkt ten posiada bardzo miłą w dotyku konsystencję, jest całkowicie bezpieczny dla skóry, a dowodzą tego testy dermatologiczne, które przeszedł. Z Back Door można korzystać wraz z prezerwatywą.

Od teraz nawet najbardziej wyszukane igraszki analne mogą przebiegać w błogiej atmosferze stuprocentowego komfortu. Nawet jeśli wahasz się i nie wiesz czy seks grecki jest dla Ciebie, żel analny Back Door to świetne rozwiązanie, żeby podjąć dobrą decyzję!

Pojemność: 30 ml


* Suplementy na każdego działają z różnym skutkiem. Intensywność efektów jest zależna od predyspozycji organizmu danego człowieka. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować osiągnięcia konkretnych efektów, które będą powtarzalne na kilku przypadkach.


** Ilustracje mogą nie oddawać wiernie koloru produktu w rzeczywistości, nie ma to jednak wpływu na jego skład czy efektywność.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...