Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Nie da się ukryć, że stosunki analne stwarzają pewne zagrożenie dla zdrowia, jako że odbyt jest siedliskiem bakterii i nawet doskonała higiena tego miejsca nie zapewnia jałowych warunków. Antybakteryjny żel analny Intimate Earth - Soothe Anal Anti-Bacterial Lubricant 60 ml rozwiązuje ten problem. Jest to środek poślizgowy (a takie są niezbędne podczas tego rodzaju praktyk), a jednocześnie jest preparatem o skutecznym działaniu antybakteryjnym. Efekt taki zapewnia ekstrakt z kory gujawy, który neutralizuje bakterie i pozwala czerpać z seksu analnego wyłącznie przyjemność, niezaburzoną przez obawy o zdrowie. Wszystkie te pozytywne aspekty w jednej niewielkiej cenie.

 

Poza tym produkt ten zapewnia idealne nawilżenie. W przypadku tego rodzaju stosunków jest ono nieodzowne, a im lepszy poślizg daje lubrykant, tym lepiej. Stworzony na bazie naturalnych składników, preparat ten świetnie nawilża i natłuszcza skórę, dzięki czemu nie ma mowy o dyskomforcie i stosunki są bardzo przyjemne dla obu stron. Sklep Świat Doznań gorąco poleca.

 

Wiele osób zapewni doceni też fakt, iż preparat ten, jak wszystkie inne marki Intimate Earth, jest ekologiczny oraz wegański. Żaden z jego składników nie był testowany na zwierzętach, a wszystkie mają aprobatę amerykańskiego rządu, co potwierdza ich bezpieczeństwo. Po produkt ten można więc sięgać bez obaw za każdym razem, gdy zachodzi taka potrzeba, mając pewność, że spotęguje doznania podczas zbliżeń oraz zapewni bezpieczeństwo i komfort. Pojemne opakowanie lubrykantu wystarcza na długo nawet przy bardzo częstym stosowaniu, a przy tym produkt posiada przystępną cenę. Kup go już dzisiaj, a jutrzejsza noc może być obfita w jedynie pozytywne niespodzianki.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.