Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LoveStim

Daj się ponieść najbardziej intensywnym doznaniom już teraz – kup LoveStim FISTING!

 

LoveStim FISTING to lubrykant do seksu analnego na bazie wody, który posiada świetną recepturę. Sprawia ona, że użytkownik może liczyć na w pełni satysfakcjonujące nawilżenie i idealny poślizg. Dochodzi do tego fakt, że model jest wyjątkowo wydajny, dlatego prezentowana buteleczka 150 ml w zupełności wystarczy na długi czas. Ten żel na bazie wody jest też komfortowy w użytku, ponieważ posiada przyjemny zapach.

 

Seks analny jest bardzo pasjonującym przeżyciem, jednak zawsze wymaga nawilżenia. Opinie kochanków z całego świata polecają lubrykanty na bazie wody, ponieważ te pozwalają na użycie zabawek erotycznych jakiegokolwiek rodzaju. Wyjątkową cechą tego żelu wodnego jest fakt, że LoveStim FISTING posiada właściwości rozluźniające mięśnie odbytu. Dzięki temu zabawa będzie nie tylko przyjemna, ale też bezpieczna, bez żadnych otarć lub pęknięć naskórka!

 

Lubrykant często jest polecany jako ciekawe urozmaicenie zabaw w sypialni, ponieważ daje nutkę nowości i pozwala wygonić rutynę!

 

Buteleczka posiada wygodną pompkę, dlatego stosowanie jest łatwe nawet, kiedy ręce są bardzo śliskie! Lubrykant wodny do seksu analnego LoveStim FISTING przeszedł wszelkie potrzebne testy dermatologiczne. Do tego wyróżnia go niska cena, więc już dziś kup sobie prezent i urozmaić wieczory! Jeżeli szukasz czegoś więcej, to na pewno spodoba Ci się to, co nasz sklep ma w swojej ofercie – sprawdź już teraz!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.