Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Idealne właściwości dla miłośników seksu analnego – kup Pjur Back Door Regenerating Anal Glide 100 ml już teraz!

 

Pjur Back Door Regenerating Anal Glide to profesjonalny lubrykant do seksu analnego na bazie wody. Produkt zdobywa świetne opinie. Jego skład jest bogaty w pantenol i rumianek. Dzięki temu Pjur Back Door Regenerating Anal Glide poprawia elastyczność skóry, regeneruje, pomaga w leczeniu drobnych zranień, działa przeciwzapalnie, koi. Ten wodny lubrykant regeneracyjny jest więc szczególnie wskazany dla miłośników wyjątkowo intensywnej stymulacji analnej. Przy tym cena Pjur Back Door Regenerating Anal Glide jest zaskakująco niska, jak za tę jakość.

 

Oferowany przez nasz sklep lubrykant analny na bazie wody Pjur Back Door Regenerating Anal Glide może być stosowany wraz z zabawkami erotycznymi.

 

W opakowaniu znajduje się 100 ml Pjur Back Door Regenerating Anal Glide. Ten lubrykant do seksu analnego został poddany wszelkim koniecznym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.