Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Fleshlight (US)

Lubrykant Fleshlight Fleshlube Slide Anal 100 ml wyprodukowano na bazie wody. Produkt dedykowany jest stosunkowi analnemu. Jego gęsta formuła dba o długotrwałe nawilżenie, troszcząc się o komfort podczas zbliżenia. Dostępny w ofercie żel analny na bazie wody ma delikatne działanie, dlatego nadaje się do użycia na wrażliwej skórze. Nie zawiera drażniących składników i długo utrzymuje się na ciele, zapewniając pełen komfort podczas seksu analnego. Opakowanie 100 ml pozwala na swobodne przenoszenie lubrykantu w torebce lub bagażu podręcznym.

 

Produkt nie zawiera parabenów czy substancji zapachowych. Minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii i zapobiega podrażnieniom. Widoczna na stronie cena obejmuje jedną tubę żelu analnego Fleshlight Fleshlube Slide Anal. 

  

Jak używać żel Fleshlight Fleshlube? 
 

Wystarczy, by niewielką ilość produktu rozprowadzić w wybranym miejscu ciała. Delikatny, wodny żel do seksu analnego utrzyma się na nim przez długi czas, dbając o odpowiednie nawilżenie. Produkt może być używany z prezerwatywami i gadżetami erotycznymi. Trzymać poza zasięgiem dzieci w zacienionym, chłodnym miejscu. 

  

O produkcie:

 
Pojemność - 100 ml, 
Przeznaczenie - seks analny, 
Produkt na bazie wody.

 

Już teraz kup i samodzielnie przetestuj żel analny od Fleshlight. Jego łagodna formuła zwiększa przyjemność odczuwaną podczas stosunku, co potwierdzają opinie użytkowników. Ty też możesz do nich dołączyć, odkrywając doskonałe nawilżenie podczas seksu analnego. Nasz sklep zadba, by produkt dotarł do Ciebie szybki i w pełni dyskretnie!