Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Grecka miłość na najwyższym poziomie czeka na Ciebie – kup Bijoux Indiscrets Slow Sex Anal Play Gel 30 ml!

 

Bijoux Indiscrets Slow Sex Anal Play Gel to profesjonalny lubrykant analny na bazie wody, który nieprzypadkowo otrzymuje tak dobre opinie. Przede wszystkim użytkownicy doceniają wysokiej jakości skład żelu. Formuła zawiera między innymi aloes, arnikę, rumianek. Dzięki temu wodny lubrykant analny relaksuje skórę i rozluźnia. Producent zaznacza, że Bijoux Indiscrets Slow Sex Anal Play Gel ma kojące właściwości. Doskonale nawilża i zapewnia poślizg. To nie wszystko, ponieważ cena tego lubrykanta analnego na bazie wody jest zaskakująco atrakcyjna, jak za tę jakość.

 

Wodny lubrykant analny Bijoux Indiscrets Slow Sex Anal Play Gel może być stosowany w ramach zabawy z gadżetami erotycznymi.

 

W opakowaniu znajduje się 30 ml Bijoux Indiscrets Slow Sex Anal Play Gel. Ten wodny lubrykant analny przeszedł liczne wymagane testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.