Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Idealne nawilżenie i świetna jakość dla najbardziej wymagających – kup System JO Premium Anal Silicone Lubricant 60 ml!

 

System JO Premium Anal Silicone Lubricant to żel analny silikonowy, który nieprzypadkowo zbiera tak dobre opinie. Posiada gęstą, maślaną teksturę, która zapewnia idealne nawilżenie i optymalny poślizg. Produkt sprawdzi się też podczas praktyk, takich jak fisting. Żel analny jest wolny od konserwantów. Jest niesamowicie gładki i wydajny, a przy tym nie klei się. Lubrykant ma odporną na wodę formułę. Skład pozbawiono parabenów i gliceryny. Cena System JO Premium Anal Silicone Lubricant jest wyjątkowo niska, jak za tę jakość.

 

Nasz sklep pragnie przypomnieć, że System JO Premium Anal Silicone Lubricant to lubrykant silikonowy, dlatego nie można go stosować z silikonowymi zabawkami erotycznymi.

 

Opakowanie zawiera 60 ml System JO Premium Anal Silicone Lubricant. Żel analny silikonowy przeszedł liczne testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.