Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Niska cena i świetne właściwości nawilżające – kup System JO Anal H2O Lubricant 60 ml, a nie pożałujesz!

 

System JO Anal H2O Lubricant to profesjonalny lubrykant na bazie wody do seksu analnego. Jest to produkt o bardzo dobrym składzie. Bazuje on na glicerynie pochodzenia roślinnego. Dzięki temu zapewnia bardzo dobry poślizg i optymalne nawilżenie. System JO Anal H2O Lubricant to lubrykant wydajny, który jednocześnie nie klei się, a więc jego stosowanie jest bardzo komfortowe. Łatwo czyści się go wodą. Lubrykant na bazie wody do seksu analnego System JO Anal H2O Lubricant wyróżnia atrakcyjna jak za tę jakość cena.

 

Proponowany przez nasz sklep System JO Anal H2O Lubricant może być stosowany z różnego rodzaju zabawkami, także silikonowymi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

 

Buteleczka zawiera 60 ml System JO Anal H2O Lubricant. Lubrykant analny na bazie wody przeszedł wymagane testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.