Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: bathmate (uk)

Idealne nawilżenie i najwyższa jakość czekają na Ciebie – poznaj Bathmate Anal Lube i kup sobie prezent!

 

Bathmate Anal Lube to bardzo dobrze wykonany wodny lubrykant analny. To świetny żel, który nieprzypadkowo zdobywa tak dobre opinie. Jego stosowanie zapewnia nawilżenie i optymalny poślizg, co jest wyjątkowo istotne w przypadku analnych igraszek, ponieważ anus nie posiada własnych właściwości lubrykacyjnych. Żel jest trwały, a przy tym nie klei się. Bardzo łatwo zmywa się go wodą. Stosowanie ułatwia pompka. Przy tym wszystkim lubrykant na bazie wody Bathmate Anal Lube wyróżnia atrakcyjna cena.

 

Proponowany przez nasz sklep wodny lubrykant analny Bathmate Anal Lube może być stosowany z różnego rodzaju gadżetami erotycznymi, również silikonowymi. Żel jest kompatybilny z prezerwatywami.

 

Opakowanie zawiera 93 ml Bathmate Anal Lube. Ten wodny lubrykant analny przeszedł wszelkie wymagane testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.