Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Intimate Earth - Soothe Anal Anti-Bacterial Lubricant 120 ml to produkt wysokiej jakości, idealnie sprawdzający się przede wszystkim w roli antybakteryjnego środka stosowanego w czasie seksu analnego. Higiena w tym przypadku ma ogromne znacznie, nie tylko dla osiągania pełni seksualnej satysfakcji, ale również zachowania zdrowia.

Intimate Earth to firma znana na rynku od wielu lat, wypuszczająca  do sprzedaży jedynie produkty najwyższej jakości - skuteczne i całkowicie bezpieczne w stosowaniu. Nie inaczej jest w przypadku Soothe Anal Anti-Bacterial Lubricant.

W składzie lubrykantu znalazły się składniki posiadające odpowiednie certyfikaty, potwierdzające nie tylko skuteczność działania, ale również bezpieczeństwo stosowania.

Dodatkowo, w produkcie zastosowano innowacyjny skład, bowiem w Soothe Anal Anti-Bacterial Lubricant umieszczono solidną dawkę wyciągu z kory guawy, składnika mającego silne działanie bakteriobójcze. Specjalna formuła lubrykanta zapewnia przy tym doskonały poślizg w trakcie stosunku i zapobiega ewentualnym otarciom, co przekłada sie na pełen komfort uzytkowników. 

Soothe Anal Anti-Bacterial Lubricant jest całkowicie wolny od sztucznych składników (między innymi parabenów), a także tych pochodzenia zwierzęcego, dlatego każdy, nawet jeśli jest weganem, nie musi rezygnować z użytku tego lubrykantu, pozwalającego za zachowanie odpowiedniego poziomu higieny w czasie stosunków analnych.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.