Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Intimate Earth - Soothe Anal Anti-Bacterial Lubricant 120 ml to produkt wysokiej jakości, idealnie sprawdzający się przede wszystkim w roli antybakteryjnego środka stosowanego w czasie seksu analnego. Higiena w tym przypadku ma ogromne znacznie, nie tylko dla osiągania pełni seksualnej satysfakcji, ale również zachowania zdrowia, a wszyscy wiemy jaka jest cena pełnego komforu podczas intymnych zbliżeń.

 

Intimate Earth to firma znana na rynku od wielu lat, wypuszczająca  do sprzedaży jedynie produkty najwyższej jakości - skuteczne i całkowicie bezpieczne w stosowaniu. Nie inaczej jest w przypadku Soothe Anal Anti-Bacterial Lubricant.

 

W składzie lubrykantu znalazły się składniki posiadające odpowiednie certyfikaty, potwierdzające nie tylko skuteczność działania, ale również bezpieczeństwo stosowania.

 

Dodatkowo, w produkcie zastosowano innowacyjny skład, bowiem w Soothe Anal Anti-Bacterial Lubricant umieszczono solidną dawkę wyciągu z kory guawy, składnika mającego silne działanie bakteriobójcze. Specjalna formuła lubrykanta zapewnia przy tym doskonały poślizg w trakcie stosunku i zapobiega ewentualnym otarciom, co przekłada sie na pełen komfort uzytkowników. 

 

Soothe Anal Anti-Bacterial Lubricant jest całkowicie wolny od sztucznych składników (między innymi parabenów), a także tych pochodzenia zwierzęcego, dlatego każdy, nawet jeśli jest weganem, nie musi rezygnować z użytku tego lubrykantu, pozwalającego za zachowanie odpowiedniego poziomu higieny w czasie stosunków analnych.

 

Klienci naszego sklepu jednogłośnie przyznają, że Soothe to najlepszy lubrykant do seksu analnego. Kup go i Ty, a jesteśmy pewni, że do nas wrócisz.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

 

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.