Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LoveStim

Wszelkiego rodzaju lubrykanty zostały stworzone po to, by  poprawiać jakość stosunku seksualnego i to nie tylko wtedy, gdy jedna ze stron ma problemy z suchością miejsc intymnych.

 

Jednym z najbardziej cenionych tego rodzaju produktów na rynku jest FISTING żel analny 300ml, wzmagający doznania w sypialni, bezpieczny i zapewniający bardzo duży komfort  stosowania, nawet jeśli parom marzą się nawet najbardziej ekstremalne zabawy w sypialni.

 

FISTING lubrykant do seksu analnego wyprodukowany został w oparciu o najwyższej jakości, naturalne i bezpieczne składniki, wykazujące się bardzo silnymi właściwościami przeciwbólowymi oraz rozluźniającymi mięśnie (dzięki czemu wszelkiego rodzaju erotyczne zabawy będą jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas).

 

Produkt ma bardzo dobre właściwości poślizgowe, dzięki czemu zmniejsza ryzyko powstania wszelkiego rodzaju podrażnień czy otarć, które nie tylko rujnują życie intymne, ale również przyczyniają się do bardzo dużego dyskomfortu w życiu codziennym.

 

FISTING lubrykant do seksu analnego niemal całkowicie wchłania się w skórę, dlatego też nie pozostawia nieestetycznych i często bardzo trudnych do usunięcia plam. W razie problemów jest łatwo zmywalny.

 

FISTING żel został stworzony do stosowania analnego. Produkt oferowany jest w opakowaniach 300 ml, dzięki czemu jest on niezwykle wydajny i wystarcza, nawet przy intensywnym wykorzystaniu go, naprawdę na bardzo długo.

 

Dodatkowo, dzięki zastosowaniu pompki bardzo łatwo można dobrać odpowiednią do potrzeb ilość żelu.

 

FISTING żel analny zawiera bardzo dużą ilość składników mocno aktywnych, działających znieczulająco na okolicę odbytu.

 

Znieczulenie to, tylko potęguje doznania, pozwalając partnerom na skupienie całej swojej uwagi na wzajemnym dostarczaniu sobie seksualnej satysfakcji. Żel daje nawilżenie utrzymujące się przez bardzo długi czas, zatem partnerzy bez obaw cieszyć się mogą długimi, miłosnymi uniesieniami.

 

Ważną rolę w żelu pełnią składniki odpowiedzialne za zmiękczanie i nawilżanie skóry.
Miękka i gładka skóra, przyczynia się do rozluźnienia zwieracza, co daje dużą przyjemność, przy jednoczesnym braku jakiegokolwiek uczucia dyskomfortu, w czasie odbywania stosunku analnego.

 

FISTING żel analny pozwala na szybkie osiągniecie relaksu, pozwalając na cieszenie się wzajemną bliskością. Nie zwlekajcie z zakupem - już teraz skontaktujcie się z naszym sklepem i kupcie ten wyjątkowy lubrykant anlny, teraz w promocyjnej cenie.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

 

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.