Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 miesięcy
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Gęsta forma i doskonałe nawilżenie dla entuzjastów miłości greckiej – kup System JO Anal H2O Lubricant Warming 120 ml już dziś!

 

System JO Anal H2O Lubricant Warming to profesjonalny lubrykant analny na bazie wody, który jednocześnie posiada rozgrzewające właściwości. Dzięki temu zabawa jest jeszcze ciekawsza! Analne doświadczenia zawsze wymagają dobrego nawilżenia, ponieważ anus nie ma własnych właściwości lubrykacyjnych. Opinie użytkowników potwierdzają, że System JO Anal H2O Lubricant Warming sprawdzi się doskonale. Formuła bazuje na wodzie i glicerynie roślinnego pochodzenia. Do tego żel nie lepi się, łatwo zmyć go wodą. Jego cena jest adekwatna do jakości.

 

Proponowany przez nasz sklep System JO Anal H2O Lubricant Warming może być bez obaw stosowany z prezerwatywami, a także zabawkami erotycznymi, również gadżetami silikonowymi.

 

Opakowanie zawiera 120 ml System JO Anal H2O Lubricant Warming. Lubrykant analny rozgrzewający przeszedł wymagane testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.