Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Sliquid

Postaw na najwyższą jakość wykonania i jeszcze lepszą zabawę – kup Sliquid Naturals Sassy Lubricant 125 ml!

 

Sliquid Naturals Sassy Lubricant to profesjonalny lubrykant analny na bazie wody. Swoje zastosowanie zawdzięcza bardzo gęstej formie, która zapewnia idealny poślizg i spore nawilżenie. Nieprzypadkowo opinie ekspertów doceniają ten fakt. To nie wszystko, ponieważ formuła została pozbawiona szkodliwych dla organizmu parabenów i innych sztucznych substancji. Pamiętaj, że nawilżenie jest konieczne w zbliżeniu analnym, ponieważ anus nie ma własnych właściwości lubrykacyjnych. Cena Sliquid Naturals Sassy Lubricant jest wyjątkowo niska, jak za tę jakość.

 

Lubrykant analny na bazie wody Sliquid Naturals Sassy Lubricant może być stosowany z prezerwatywami i silikonowymi zabawkami erotycznymi.

 

Opakowanie zawiera 125 ml Sliquid Naturals Sassy Lubricant. Żel przeszedł wszelkie konieczne testy jakości. Jest to lubrykant analny wegański, stworzono go w USA, a opakowanie można poddać recyklingowi. Nasz sklep poleca.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.