Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Stosunki analne wymagają odpowiedniego postępowania, by były bezpieczne i przyjemne. Istotne jest to zwłaszcza na początku, by nie zrazić się do tego rodzaju praktyk. Świetnym sposobem na zwiększenie komfortu oraz podniesienie przyjemności może być Lubrykant pjur Analyse Me! Relaxing 100 ml, przeznaczony specjalnie do tego rodzaju zabaw.

Podczas stosunków analnych, czy korzystania z gadżetów erotycznych przeznaczonych do tych rejonów ciała, bardzo istotny jest właściwy poślizg. Lubrykant ten, wykonany na bazie silikonu, doskonale nawilża skórę, a dodatek olejku jojoba natłuszcza ją w naturalny sposób. Produkt tworzy jedwabistą warstwę na skórze, która nie klei się i nie wysycha przez długi czas, można więc cieszyć się pełnym komfortem. Na tym jednak nie kończą się właściwości tego wyjątkowego produktu. Został on opracowany specjalnie z myślą o osobach, które chcą czerpać pełnię przyjemności z tego rodzaju zbliżeń. Preparat zawiera też składniki o działaniu rozluźniającym i lekko znieczulającym odbyt. Przydaje się to zwłaszcza podczas pierwszych stosunków, by zminimalizować ewentualny dyskomfort i mieć pewność, że tego rodzaju zbliżenia będą bezpieczne.

Poza tym preparat cechuje się bardzo dobrą wydajnością, więc ekonomiczne opakowanie wystarcza na długi czas. Nie podrażnia skóry, nawet w tak wrażliwych okolicach, co pozwala na jego stosowanie kiedy tylko zachodzi taka potrzeba. Można bezpiecznie stosować go z prezerwatywami w celu zapewnienia sobie jeszcze większego bezpieczeństwa.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.