Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Nie czekaj, tylko już teraz spełnij swoje seksualne marzenia stosując niesamowitą zabawkę marki Kink - The Perfect Cock Stroker Ass!

 

Szukasz produktu, który uatrakcyjni Twoją masturbację? Chcesz zaopatrzyć się w gadżet, który pozwoli Ci przeżywać ogromną przyjemność, ale przy tym wszystkim zapewni pełne bezpieczeństwo i niezawodność? Stawiasz na wysoką jakość wykonania i realizm doznań? Trafiłeś w idealne miejsce – kup Kink - The Perfect Cock Stroker Ass już teraz!

 

Seks analny na każde zawołanie!

 

Kink - The Perfect Cock Stroker Ass to bardzo dobrze wykonany masturbator analny. Wyjątkowość tej zabawki przejawia się między innymi świetnym wypełnieniem, które imituje ludzki odbyt. Posiada ono prążkowaną strukturę, dzięki czemu Twoja stymulacja będzie jeszcze bardziej przyjemna. Nie zapominaj także o uniwersalności – Kink - The Perfect Cock Stroker Ass jest bardzo lekki, dlatego warto zabrać go ze sobą w podróż. Masturbator ten może również pomóc Ci w treningu! Regularna masturbacja może się przyczynić do zwiększenia sprawności seksualnej, a także poznania ciekawych technik penetracji.

 

Kink - The Perfect Cock Stroker Ass to masturbator stworzony z termoplastycznego elastomeru. Materiał ten bardzo szybko się nagrzewa, a także jest bezpieczny w kontakcie ze skórą i bardzo przyjemny w dotyku. Pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu, które jest bardzo ważne w przypadku korzystania z masturbatora, dlatego już teraz zaopatrz się w lubrykant na bazie wody.

 

Parametry techniczne:

długość całkowita: 21,59 cm

średnica: 6,35 cm

obwód: 22,86 cm

materiał: termoplastyczny elastomer

rodzaj wejście: odbyt