Wczytuję dane...

Pozwól sobie na najwyższą jakość doznań za sprawą zabawki premium cenionej marki Tenga - 3D Polygon!

 

Szukasz produktu, który będzie się wyróżniał na tle konkurencji? Chcesz znaleźć sposób na wyjątkowe samozaspokojenie? Liczysz na największą przyjemność w cudownej postaci? Cenisz sobie wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania? Nasz sklep ma przyjemność zaoferować Ci Tenga - 3D Polygon. Kup go już teraz, a nie będziesz zawiedziony!

 

Najprzyjemniejszy wymiar sztuki!

 

Tenga - 3D Polygon to bardzo dobrze wykonany masturbator analny. Wyróżnia się on na tle konkurencji swoim awangardowym wyglądem. Na pierwszy rzut oka wygląda jak rzeźba! Co więcej, to co widzisz na obrazku jest tak naprawdę wnętrzem masturbatora. Przed użyciem będziesz więc musiał przewrócić go na drugą stronę. To ciekawe rozwiązanie pozwala na zachowanie idealnej higieny zabawki! Pofałdowana struktura na pewno pozwoli Ci spełnić swoje wieczorne fantazje! Zabawka może się również rozciągać, dlatego nawet jeżeli Twój penis jest bardzo duży – nie będzie to stanowiło problemu.

 

Tenga - 3D Polygon jest zabawką stworzoną z bezpiecznego dla skóry, hipoalergicznego elastomeru bez dodatku ftalanów. Pamiętaj, że do komfortowego korzystania z masturbatora będziesz potrzebować lubrykanta na bazie wody, który zapewni optymalny poślizg. Możesz się w taki specyfik zaopatrzyć z naszym sklepie!

 

Parametry techniczne:

kolor: biały

długość: 116 mm

średnica: 48 mm

materiał: hipoalergiczny elastomer bez ftalanów

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

  • długość całkowita (w cm): 

    11,6

  • materiał: 

    TPE

  • rodzaj wejścia: 

    uniwersalne

  • średnica w cm: 

    4,8