Wczytuję dane...

Masturbator jajko

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kto z nas nie lubi niespodzianek? Właśnie tym są masturbatory w kształcie jajka. Niepozorne, wyglądem przypominają zwykłe pisanki. Jednak to, co kryją w swym wnętrzu, przyprawia o zawrót głowy. Jest to jedna z ulubionych zabawek wszystkich mężczyzn. Można użyć jej samodzielnie lub pozwolić sterować nią swej partnerce. Masturbator Tenga to japoński wynalazek, który łączy w sobie niebywałą dyskrecję oraz niewyobrażalną przyjemność. Dzięki unikalnym wypustkom umieszczonym wewnątrz, umożliwia stymulację poprzez przyjemny masaż. Opinie użytkowników są jednogłośne, bez wątpienia jest to masturbator męski na miarę XXI wieku. Oczywiście z tego też powodu nie mogło zabraknąć tego gadżetu w naszej ofercie. Nasz sklep proponuje Ci bogactwo wyboru spośród jajeczek o różnych funkcjach oraz kształtach wypustek. Jesteśmy więc pewni, że wybierzesz swój ulubiony.

 

Mały gadżet — ogromna rozkosz 

Jeśli zastanawiasz się jaki masturbator dla mężczyzny sprawdzi się najlepiej, to jajko Tenga będzie strzałem w dziesiątkę. Szczególnie gdy zależy Ci na gadżecie dyskretnym, kompaktowym i takim, który będziesz mógł zabrać dosłownie wszędzie.

 

Masturbator Tenga umieszczony jest w estetycznym opakowaniu, kształtem przypominającym jajko. W jego wnętrzu kryje się zaś nasz obiekt zainteresowania, czyli nakładka do masturbacji. Wykonana jest ona z w pełni bezpiecznego dla skóry elastomeru. Materiał ten jest niezwykle przyjemny w dotyku. Ponadto charakteryzuje się swą niezwykłą rozciągliwością, dzięki czemu z łatwością dostosowuje się do kształtu oraz rozmiaru penisa. Cecha ta w dużym stopniu wpływa także na użytkowanie, gdyż umożliwia stymulację całego członka.

 

Masturbator męski Tenga kryje w swym wnętrzu źródło niebywałej rozkoszy. Są to wypustki o różnych kształtach. Każda z nich daje zupełnie inne, ale równie przyjemne doznania. Nasz sklep oferuje duży wybór jajek do masturbacji. Znajdziesz tu zarówno te, które pozwalają na delikatną stymulację, jak i takie, które zadowolą osoby żądne intensywnych bodźców. Nie zastanawiaj się więc i kup masturbator Tenga dla siebie. Jego cena jest niewielka, a dostarczy Ci przyjemności, jakiej jeszcze nigdy wcześniej nie zaznałeś.

 

Masturbator męski Tenga — jak go używać? 

Masturbator Tenga jest niezwykle prosty w użyciu. Nie musisz go ładować ani podłączać do zasilenia. Wystarczy, że wyjmiesz go z opakowania i wlejesz w jego wnętrze środek nawilżający dołączony do zestawu. Gadżet po nałożeniu na penisa doskonale dopasuje się do jego rozmiaru, ciasno go oplatając, dzięki czemu doznania będą niezwykle intensywne. Ponadto podczas zabawy wypustki zadziałają stymulująco, dzięki czemu dostarczą Ci niebywałej rozkoszy.

 

Opinie naszych klientów mówią, że masturbator dla mężczyzn Tenga to doskonały gadżet, który wzbogaca doznania zarówno podczas zabawy w pojedynkę, jak i we dwoje. Nasz sklep to miejsce, w którym znajdziesz jajko masturbator dla siebie. Wybierz ulubiony kształt i kup je już dziś.