Wczytuję dane...

Daj się pochłonąć przyjemności nie z tej ziemi za pomocą dyskretnego gadżetu znanej firmy Tenga - Hard Boiled Egg Thunder!

 

Chcesz rozładować swoje napięcie seksualne w najprzyjemniejszy ze sposobów? Szukasz zabawki, która niesamowicie uatrakcyjni Twoje samotne wieczory, robiąc z nich ciekawe przygody? Masz ochotę kupić gadżet, który będzie się odznaczał wysoką jakością, bezpieczeństwem dla skóry, ale nadal będzie cechowała go atrakcyjna cena? Nasz sklep ma idealną propozycję dla Ciebie! Wybierz Tenga - Hard Boiled Egg Thunder!

 

Jajko na każdy dzień

 

Tenga - Hard Boiled Egg Thunder to bardzo dobrze wykonany masturbator. Zadziwia on swoim wyglądem już od pierwszego kontaktu, ponieważ designem przypomina zwyczajne jajko. Nie daj się jednak zwieść niewielkiemu rozmiarowi, ponieważ zabawka ta może się rozciągać nawet na członkach o długości 30 centymetrów! Nie można zapominać o największej wyjątkowości Tenga - Hard Boiled Egg Thunder, czyli wnętrzu. Jest ono pełne prążków i wypustek. Twój penis na pewno odczuje zbawienną stymulację tej zabawki! Ze względu na swój wygląd, ten masturbator-jajko będzie idealnym produktem na podróż!

 

Tenga - Hard Boiled Egg Thunder został wykonany z elastomeru bez dodatku ftalanów. Jest to materiał przyjemny w dotyku i bezpieczny w kontakcie ze skórą. Pamiętaj też o nawilżeniu – kup lubrykant na bazie wody! Możesz przystąpić do zabawy po rozpakowaniu zabawki, ponieważ w zestawie dostaniesz dwie próbki lubrykanta.

 

Parametry techniczne:

kolor: biały

materiał: elastomer bez dodatku ftalanów

długość: 6 cm (może się rozciągać nawet do 30 cm)

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  6,1

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,9