Wczytuję dane...

Masturbator analny

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Szukasz wyjątkowych doznań, które rozpieszczą Twoje zmysły? By cieszyć się nimi kiedy tylko chcesz koniecznie kup zabawki dostępne w naszym sklepie, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

   

  Dla mężczyzn ciekawych nowinek, polecamy niezwykły przedmiot - masturbator analny -  który rozpali Twoje zmysły do czerwoności. Możesz trafić na różne opinie o tych produktach, ale koniecznie wypróbuj, by własnoręcznie sprawdzić co Cię ominęło. Być może Twoja partnerka nie zgadza się na stosunki analne albo chciałbyś urozmaicić swoje zabawy w samotności - prezentowane masturbatory mogą być Twoim rozwiązaniem.

   

  Nasz sklep oferuje szeroką gamę masturbatorów analnych o najróżniejszych kształtach. Możesz wybrać rodzaj profilowania wewnętrznego oraz estetykę wierzchnią. Dostępne są produkty, które wyglądem zewnętrznym nie przypominają zabawek erotycznych (np. masturbator tenga), możesz więc trzymać je w dowolnym miejscu bez obaw. Dla Panów lubiących jednak zachowanie wrażeń wizualnych podobnych do standardowego stosunku seksualnego proponujemy wybór wielu kształtów, imitujących damskie lub męskie pośladki. Fani filmów dla dorosłych będą zachwyceni - wiele modeli jest wzorowanych na ciałach gwiazd z produkcji pornograficznych. Wszystkie te emocje, po skończonej zabawie schowacie bezpiecznie do pokrowca, przypominającego kształtem latarkę.

   

  Nasi specjaliści rozumieją jak ważne są doznania dotykowe w trakcie stosunku, dlatego dostępne są zarówno profilowania gładkie (proste), jak i bardziej skomplikowane. Wybór różnego rodzaju wypustek, kształtów oraz tego, jak wąska będzie szczelina anal Fleshlight, w której stymulowane będą wszystkie Twoje zmysły - należy tylko do Ciebie. Ci, którzy chcą zarówno poczuć wrażenia analne, jak i waginalne znajdą w naszym sklepie produkty, które łączą te dwa aspekty przyjemności w jednym, niepozornym urządzeniu z podwójną dziurą.

   

  A co z tymi, którzy chcą połączyć niezwykłe doznania płynące z użycia zabawek erotycznych razem z przyjemnością ze swoją partnerką lub partnerem? Idealnym rozwiązaniem będzie wyjątkowy masturbator Flashlight, który ma otwory z obu stron. To rozwiązanie umożliwia wzmocnienie stymulacji jaką niesie ze sobą tradycyjny stosunek oralny. Łączysz wówczas dwie najbardziej pożądane męskie zachcianki - wspaniały oral i nieziemski anal. Zapewnia to dostosowana do tego faktu zabawka, krótsza od standardowych produktów tego typu.

   

  Wszystkie proponowane przez nas masturbatory analne wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Dbamy w ten sposób nie tylko o bezpieczeństwo naszych klientów, ale również wysoką jakość doznań, płynących z użytkowania zabawek erotycznych. Masturbatory posiadają długość penetracyjną, którą dostosujesz do swoich indywidualnych preferencji.

   

  Wszystko to brzmi wspaniale, ale jaka jest cena takich przyjemności? Wiele zależy od kształtu masturbatora oraz stopnia skomplikowania wyściółki wewnętrznej. Oczywiście, im większa Twoja fantazja, tym trochę wyższa półka cenowa, ale przecież...dlaczego miałbyś na sobie oszczędzać...?