Wczytuję dane...

Masturbatory Fleshlight

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Masturbatory Fleshlight to urządzenia, które zostały stworzone w jednym celu - żeby zapewnić swoim użytkownikom przyjemność. Ich ogólny wygląd oraz całkowite wymiary są doskonałymi replikami ust czy pochwy jednej z gwiazd z branży porno, co dodatkowo oddziałuje na wyobraźnię użytkownika. Producent zastosował najwyższej jakości materiały - urządzenia są stworzone z silikonu medycznego.

   

  Urządzenia imitują kobiecą pochwę nie tylko poprzez swój wygląd czy generalną funkcję - dzięki użytym materiałom stymulują penisa tak, że zostaje on pobudzony i dodatkowo uwrażliwiony na różnego rodzaju bodźce erotyczne, dzięki czemu samotne chwile nie muszą kojarzyć się już z masturbacją przy użyciu ręki. 

   

  Dodatkowo wiele urządzeń z tej serii zostało zaprojektowanych tak, aby swoim wyglądem przypominało inne przedmioty, używane na co dzień np latarka czy pilot, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że któregoś razu zostawiając urządzenie w łatwo dostępnym miejscu, będziemy musieli później zmierzyć się z serią niezręcznych pytań. 

   

  Urządzenia marki  Fleshlight zostały skonstruowane tak, abyśmy mogli cieszyć się ich funkcjami, bez konieczności inwestowania dużej ilości czasu i materiałów do utrzymania ich w czystości - aby umyć urządzenia wystarczy ciepła woda. Należy nią opukać masturbator i w zasadzie nic więcej nie jest potrzebne, możemy spokojnie użyć produktu, podczas kolejnej zabawy. Producent wychodzi także na przeciw oczekiwaniom klientów, oferując dwuletnią gwarancję, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, że szybko okaże się, iż zainwestowane pieniądze to strata - dzięki przyjemności, jaką oferują masturbatory Fleshlight będzie to inwestycja w niepowtarzalne doznania, jeśli jesteśmy samotni lub potrzebujemy rozładowania emocji podczas nieobecności partnerki.