Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

W linii produktowej Fleshlights Girls znajdują się masturbatory, które są doskonałym i wiernym odzwierciedleniem intymnych części ciała. To Ty sam decydujesz, na jaki stosunek masz ochotę, czy preferujesz doznania, które towarzyszą współżyciu analnemu, a może oralnemu, czy też klasycznemu stosunkowi pochwowemu. Dla miłośników talentu i urody aktorki Jenny Hanze producent przygotował masturbator, który jest odlewem jej pochwy.

 

Fleshlight Girls - Jenna Haze Obsession dla niesamowitych doznań

 

Masturabtor jest wyposażony w wewnętrzne wypustki, które dodatkowo stymulują penisa i zapewniają dodatkową przyjemność. Dodatkowo zasysanie członka wzmacnia i tak intensywne doznania, czego skutkiem jest mocny i długi orgazm. To Ty sam decydujesz o szybkości i mocy zasysania. Dzięki temu masturbatorowi możesz poczuć się jak w łóżku z Jenna Haze.

 
Fleshlight Girls - Jenna Haze Obsession to idealny prezent dla Twojego mężczyzny
 
Jeżeli często wyjeżdżasz, możesz sprawić swojemu ukochanemu ciekawy prezent. Jest nim masturbator z serii Fleshlight. Dzięki niemu nie musisz obawiać się, że Twój partner Cię zdradzi. To również doskonały pomysł na wspólną zabawę nawet na odległość. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni i kamerka internetowa. Również razem możecie zabawiać się w sypialni. Ty za pomocą masturbatora możesz stymulować penisa Twojego ukochanego, a on w tym czasie będzie pieścił Cię palcami, bądź też ustami.
 
Masutrbator z serii Fleshlight - dyskrecja i najwyższa jakość
 
Masturbatory z tej serii cieszą się olbrzymią popularnością, doceniają je mężczyźni z różnych zakątków świata. Wykonane są z najwyższej jakości materiału. Dzięki patentowi SuperSkin idealnie odwzorowują i przypominają w dotyku ludzką skórę. Na uwagę zasługuje również łatwość czyszczenia tego masturbatora. Wystarczy tylko po każdym użyciu zanurzyć go w ciepłej wodzie. Nie można zapominać też o lubrykantach, tutaj należy jednak pamiętać, że muszą one być na bazie wody, gdyż inne mogą zniszczyć delikatny materiał. Masturbatory z tej serii schowane są w obudowie, która imituje latarkę, zatem nikt z odwiedzających Cię gości nie pozna Twojego sekretu.

Parametry techniczne:

gwiazda porno: Jenna Haze

otwór: pochwa

długość zewnętrzna: 25 cm

długość wewnętrzna: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2 - 2 cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water