Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Kulki Gejszy znane są już od IV wieku n.e. i po dziś dzień mają rzesze zadowolonych kobiet. Początkowo były znane tylko w Japonii, Chinach i Tajlandii, ale dzięki swoim niezwykłym właściwościom podbijają serca kobiet na całym świecie.

LELO Luna Beads Mini to propozycja dla nowoczesnych kobiet, dla których ważne jest zarówno zdrowie, jak i czerpanie satysfakcji z intymnych zbliżeń. Regularne stosowanie kulek gejszy pozwala wzmocnić mięśnie dna miednicy, zwanymi także mięśniami Kegla. Kobiety, które rodziły siłami natury i panie w okresie menopauzalnym mogą mieć osłabione mięśnie pochwy. Zaniechanie treningu może powodować wiele nieprzyjemnych problemów takich jak nietrzymanie moczu czy brak odczuwania przyjemności podczas stosunku seksualnego. Mięśnie można wzmocnić odpowiednimi ćwiczeniami, a stosowanie kulek gejszy znacznie przyspiesza powrót do formy.

Kulki umieszcza się w pochwie i można je nosić podczas wykonywania codziennych czynności. Zaleca się noszenie kulek od kilkunastu minut dziennie. Stopniowo czas ten można wydłużyć, nawet do kilku godzin. Jeszcze lepszy efekt uzyska się podczas bardziej intensywnego ruchu jak na przykład bieganie, taniec czy gimnastyka. W wyniku aktywności fizycznej kulki delikatnie poruszają się w pochwie, uderzają o siebie tworząc wibracje, które pobudzą mięśnie pochwy. Już po kilku użyciach zobaczysz znaczącą różnicę. Mięśnie pochwy będą wzmocnione, a doznania seksualne zaskoczą Cię intensywnością.

Kulki Gejszy LELO Luna Mini zwiększą nie tylko Twoje doznania seksualne, ale również Twojego partnera. Silne mięśnie pochwy zapewnią obojgu niesamowite i intensywne orgazmy. Ponadto teraz każda codzienna czynność przestanie być nudna. Każdy Twój ruch będzie związany z nowymi i bardzo przyjemnymi doznaniami.

LELO Luna Beads mini są w kolorze jasnoróżowym. Wyglądają bardzo elegancko niczym dwie morskie, lśniące perły. Wykonane są z wysokiej jakości atestowanego materiału PC-ABS. Surowce użyte do produkcji kulek nie mają w swoim składzie szkodliwej żywicy ftalanowej. Uchwyt na koraliki wykonany jest z medycznego silikonu. Kuleczki są niezwykle lekkie, każda z nich ma masę zaledwie 28 gram. Do kulek dołączony jest atłasowy woreczek, pas do mocowania kulek oraz instrukcja obsługi. Stosując kulki należy przestrzegać zasad higieny. Najlepiej jest je umyć w ciepłej wodzie, następnie zdezynfekować i osuszyć. Procedurę najlepiej jest powtarzać przed i po każdym użyciu. Na kulki jest 24-miesięczna gwarancja.


Korzyści:
- unikalny kształt zapewniający owocne użycie,
- wzornictwo działające na fantazję i nasuwające masę ROZKOSZNYCH zastosowań,
- spełnienie mieści się w Twojej ręce,
- z czasem zauważysz wzrost siły mięśni Kegla,
- bardziej gwałtowny orgazm,
- subtelne i przyjemne w dotyku mini-koraliki, w każdej sytuacji sprawią Ci rozkosz,
- każdy Twój ruch może dać Ci masę doznań.


Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- kulki: PC-ABS
- uchwyt na koraliki: silikon
*posiadają atest FDA


b) Wymiary urządzenia oraz waga
- Pas: 75 x 30 x 10 mm
- Średnica
Korali: 29 mm

- Waga:
2 x 28 g (jasnoróżowe)
2 x 37 g (jasnoniebieskie)


c) Co w opakowaniu?
- dwie perełki jasnoróżowe,
- dwie perełki jasnoniebieski,
- futerał z atłasu na koraliki firmy LELO,
- pas do mocowania kulek,
- instrukcja obsługi.


d) Dostępne kolory
- perłowe, lśniące (odcień różu i niebieskiego)

e) Inne
- wykonane z surowców nie zawierających żywicy ftalowej,
- 24 miesiące gwarancji.
*Po zabawie umyj gadżet, zdezynfekuj oraz dokładne wysusz. Kulki najlepiej płukać w ciepłej wodzie.