Wczytuję dane...

Kulki gejszy podwójne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Czym są kulki gejszy?

   

  Zadaniem tego niezwykłego gadżetu erotycznego nie jest wyłącznie dostarczenie przyjemności. To świetne narzędzie, które wspiera ćwiczenie mięśni Kegla. Są dobrym sposobem na utrzymanie mięśni pochwy w dobrej formie i kondycji. Dzięki temu kobieta ma szanse polepszyć swoje życie seksualne oraz stan swojego zdrowie. Nie czekaj, tylko kup już teraz i przekonaj się sama!

   

  Kulki gejszy znane są od wieków, wykonywane na dalekim wschodzie, tj. w Japonii i Chinach. Są ciekawym urozmaiceniem życia seksualnego.

   

  Klasyczne kulki Kegla, bądź potocznie kulki gejszy to waginalne kule, które pomagały ćwiczyć mięśnie pochwy gejszom, czyli kobietom, które towarzyszyły w Japonii mężczyznom. Nie były jednak prostytutkami. Interesowały się muzyką, poezją, były kobietami wyedukowanymi. Nosiły piękne, ozdobne stroje i zabawiały gości poprzez rozmowę i taniec. Zanim kobieta została gejszą, musiała przejść pewnego rodzaju okres próbny, zwany geiko.

   

  Kulki dopochwowe są znanym na całym świecie gadżetem erotycznym. Opinie użytkowniczek potwierdzają, że stosowanie ich bezpośrednio wpływa na jakość odbytego stosunku, ponieważ wyćwiczona pochwa mocno się zaciska i rozluźnia, przez co zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą cieszyć się przyjemniejszym zbliżeniem.

   

  Jakie kulki gejszy wybrać?

   

  Na początku trzeba się skupić na materiale wykonania, który nas interesuje. Silikon, lateks, metal a może guma? Trzeba znać swój organizm, ponieważ w pewnych przypadkach mogą wystąpić reakcje alergiczne. Powyższe materiały sprzyjają zachowaniu higieny, warto się też zaopatrzyć w specjalne specyfiki do czyszczenia gadżetów erotycznych. Przez to będziemy mieć pewność, że nasze miejsca intymne będą bezpieczne.

   

  Dla pań, które nigdy wcześniej nie miały okazji korzystać z kulek gejszy zaleca się zakup tych większych, acz pojedynczych, ponieważ łatwiej będzie je utrzymać w pochwie.

   

  Wraz z procesem stosowania i polepszaniem się kondycji mięśni Kegla warto zmieniać ów gadżet adekwatnie do stanu mięśni. Mniejsze kulki dopochwowe są przeznaczone dla kobiet o mocniejszych i bardziej wyćwiczonych mięśniach Kegla, które będą w stanie je wtedy utrzymać.

   

  Istnieją również kulki podwójne, które sprawdzą się dobrze u tych mniej doświadczonych w tej sprawie Pań, ponieważ pobudzą jej mięśnie do większej pracy i nie wypadną tak łatwo.

   

  Jeżeli szukamy czegoś, co nie tylko wspomoże naszą kondycję, ale dostarczy też więcej rozkoszy – warto przyjrzeć się kulkom gejszy wibrującym. Zwiększą one doznania i sprawią, że mięśnie Kegla będą pracować jeszcze bardziej intensywnie.

   

  Godne zainteresowania są też kulki gejszy progresywne, czyli takie, które składają się z kilku kulek różniących się ciężarem. Dzięki temu, można ciężar gadżetu w trakcie ćwiczeń. Lepiej dostosowany ciężar kulek sprawi, że trening będzie efektywniejszy. Wymaga to jednak od kobiety większego wysiłku, jednak warto podjąć takiego wyzwania ze względu na jego efekty.

   

  Kulki gejszy – ćwiczenia, czyli jak wygląda poprawne ćwiczenie mięśni Kegla?

   

  W aplikacji kulki waginalne nie różnią się zbytnio od zwykłego tamponu. Warto ułożyć się w odpowiedniej pozycji i rozluźnić. W celu zwiększenia komfortu noszenia owego gadżetu warto zaopatrzyć się w odpowiedni lubrykant, najlepiej na bazie wody. Zapobiegnie to ewentualnym podrażnieniom i innym nieprzyjemnościom. Jest on również jedynym żelem nawilżającym, który będzie dobrze współgrał z kulkami wykonanymi z silikonu.Trzeba sprawdzić, w jaki sposób najprzyjemniej jest nam nosić owe kulki. Zazwyczaj jest to sprawa indywidualna. Warto często zmieniać pozycję ciała, dzięki czemu kulki gejszy będą miały większe pole do popisu w ćwiczeniu mięśni Kegla. Ten rodzaj treningu jest skuteczny, nawet jeśli wykonuje się go przez kilka minut dziennie. Czas noszenia można wydłużyć, dobrze by jednak było, żeby nie przekraczał on trzech godzin. Wszystko zależy od kondycji kobiety, która owe kulki waginalne stosuje.

   

  Jak działają waginalne kulki gejszy?

   

  Kulki dopochwowe to niewielkich rozmiarów kuleczki (zazwyczaj o średnicy 3,5-4cm), zwykle połączone ze sobą cienką linką, oddziałujące na mięśnie dna miednicy. Stosowanie ich jest wskazane w okresie menopauzy oraz w przypadku, kiedy kobieta niedawno urodziła dziecko. Pozwala to jej pochwie na powrót do idealnego stanu, pomaga w nietrzymaniu moczu oraz zapobiega opuszczaniu się macicy. Aktywność fizyczna jest wskazana podczas stosowania kulek gejszy, ponieważ wtedy ćwiczenie jest najskuteczniejsze, a także dostarczaja przyjemności.

   

  Kulki gejszy, a ciąża

   

  Stosowanie kulek dopochwowych jest bardzo pożyteczne, jeśli kobieta planuje w przyszłości urodzić dziecko. Może to skutkować szybszym i mniej bolesnym porodem, a także podczas samej ciąży wystąpi mniej powikłań. Po porodzie kulki podwójne są niezwykle skutecznym sposobem na poprawienie elastyczności pochwy. Dzięki kulkom waginalnym można zaoszczędzić sobie wiele bólu i czasu spędzonego u lekarzy.

   

  Teoretycznie nie powinno się stosować kulek gejszy podczas ciąży, ale jest to kwestia sporna – ten pomysł najlepiej skonsultować z położną lub lekarzem prowadzącym.

   

  Kulki gejszy – najlepsze modele

   

  Kulki waginalne Je Joue - Ami – bardzo skuteczny gadżet, który cieszy się dużą popularnością wśród kobiet. Jest to zestaw składający się z: jednej, pojedynczej i dużej kulki oraz para podwójnych kulek – mniejszych i większych. W środku gadżetu znajdują się odpowiednio dobrane ciężarki, a materiał wykonania to wysokiej jakości silikon medyczny.

   

  Kulki gejszy LELO – Luna Beads Noir – czarny, niezwykle estetyczny gadżet, za którego pomocą będziesz w stanie stymulować swoją pochwę i ćwiczyć mięśnie miednicy. To dwie kule połączone ze sobą za pomocą cienkiej linki. Producent ponadto, dołącza do opakowania atłasowy futerał i pas do mocowania kulek. Możesz je dyskretnie i bezpiecznie schować w torebce, dzięki wspomnianej sakiewce. Do produkcji gadżetu użyto wysokiej jakości silikonu.

   

  Kulki dopochwowe OVO L1 Love balls – niezwykle estetyczny gadżet, posiadający dwa komplety wymiennych ciężarków, dzięki czemu można go idealnie dostosować do swoich potrzeb. Kulki OVO są wodoodporne i wykonane z z niezwykłą precyzją. Dostarczą nieziemskiej rozkoszy i efektywnego treningu, przez co późniejszy seks będzie jeszcze przyjemniejszy.

   

  Kulki waginalne Rianne S – Pussy Playballs – świetny zestaw składający się z czterech kulek o różnej wadze. Do opakowania produktu dołączono niezwykle estetyczne etui, dzięki czemu gadżet nigdy się nie zgubi i zapewni dyskrecję podczas przenoszenia. To idealny produkt, który cechuje się wysokiej jakości materiałami, z których go wykonano.

   

  Kulki gejszy to świetne urządzenie – tylko gdzie je kupić?

   

  Liczne sklepy erotyczne oferują szeroką gamę produktów tej kategorii. Dzięki temu, można wybrać produkt idealny dla siebie. Przemyśl ten zakup, żeby cieszyć się jeszcze lepszym seksem i stanem zdrowia! Wybierz Świat Doznań - najlepsze opinie i niska cena!

   

  Posiadamy kulki gejszy następujących marek:
  Kulki gejszy Ave
  Kulki gejszy Fifty Shades Of Grey
  Kulki gejszy Fun Factory
  Kulki gejszy Marc Dorcel
  Kulki gejszy Je Joue
  Kulki gejszy Joydivision
  Kulki gejszy Lelo
  Kulki gejszy Nomi Tang
  Kuki gejszy Ovo
  Kulki gejszy Rianne S.
  Kulki gejszy We-vibe